Ark yardiminiza ihtiyacim var?

Benim bir arkadaşım var dostum kız bu ama başka birine bazı sebeplerden dolayı tıp okuyorm yazdım ama halbuki müh okuyorm arkadasımda bunu gordu bana guvenmiyorum artık sana diyor ama halbuki ona hiçbir konuda yalan söylemedim kizda güvensizlik oldu onuda kaybetmek istemiyorm yanı iyi bir dost ne yapmam lazım ki buna geri güven saglatayim hakkımda? yardım edin çok uzuluyorm :(

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben böyle bir durumda karşıma alır söylerdim bana da böyle yapılmasını isterdim neden yalan söylediğini anlatmasını isterdim kendim de söylemiş olsam anlatırdım özür dilerdim bir şekilde yalan la başlamışsınız bundan sonra dürüst ol ben e karşındaki insan buna inanırsa canı gönülden seni bırakmaz kaybetmezsin merak etme

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim ama kendimi affetirdim ama sonra ben konuşmayı bıraktım knkm di aşık olmaya başladım kendime yakıştıramadım bende sildim

• Bnde uyuycan merak etme allah rahatlık versin 👼👋

• Sanada deli

En İyi Erkek Görüşü

• hemen söylee. konusmaya ıhtıyacm vardı senınle. gıdersın belkı dıye bölumumu tıp dedım belkı muhendıslık desem gıdıcektın. sacma bı dusunce ama dedım ya konsmaya ıhtıyacm vardı kendı kafamda gıdtmes dıe böyle dedım. de kıvır oalyı :D

0|0
    0|0
    • Kivirmam da cok uzuluyorm yalandan söylemedim ona soleseydim tamam ama hiç bir konuda söylemedim :(

Kızlar Ne Diyor 2

• güvenini kazanmaya çalış. birçok yöntem var

0|0
    0|0
    • Yav deniyorm büyük yeminler ettim konuşacağız dedi bugun konuşacağız inş inanır bana yaa valla çok uzuluyorm :(

• Hata yapmışsın

0|0
    0|0
    • Ozele gelir misin?

• Vallahi yalan söylemedim san a çok uzuluyorm

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...