Otobüste tek bir bayan yolcu kalsa onun ineceği durağa kadar gider miydiniz?

Ben dahil birçok hemcinsim artık ülkede dolmuş, otobüs vs gibi taşıtlarda tek kaldığı zaman hemen ilk durakta iniyor. Ya da gideceği yere varana kadar korku içinde gidiyor. Siz böyle bir durumla karşılaşsanız ineceğiniz durakta inmez ona eşlik eder miydiniz?

Güncellemeler:
güncel
Sorumda düzeltme yapayım sadece otobüste o inene kadar onunla gider misiniz yani size sapık muamelesi yapmaz kimse farkında olmaz kendi gideceğiniz yere gittiğinizi düşünür.

0|0
33|111

En İyi Erkek Görüşü

• benim şahsen 2 3 sefer yapmışlığım var, dikkat ettim kız bir köşeye pısmış öyle korkulu gözlerle gideceği yere bir an önce varmak için içi içini yiyor.. ordada serserinin biride kıza yiyecekmiş gibi bakıyor, baktım bu işin sonu pek iyi değil, en iyisi ineceği yerde ineyimde içim rahat etsin 4 5 durak geçmiştik benim ineceğim yerden. özellikle hissettirmeden izledim gideceği yere kadar, evine girdi rahat rahat, bende tabanlara kuvvet geri döndüm artık :D

12|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ederim deseler ne olacak? Etmeyeceklerini hepimiz biliyoruz.

7|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 110

• Etmezdim çünkü beni de tanımıyor sapıkta sanabilir yani

4|2
    0|0
  • Hayir etmezdim belki kiz benden rahatsiz olacak kim bilir

1|2
    0|0
  • gideyimde beni takip ediyo diye triplere mi girsin?

1|3
    0|0
  • otobüs değilde minibüste olmuştu kız bizim mahallenın kızıydı selamlaşırdık kıza dedım nereye gidiyon bu saate
    sevgilisine gidiyormuş 4 durak fazla gittim sırf kız sevgiline sağlam gitsinde sevgilisi gönül rahatlığıyle onu şey etsin die.

Olsun vatandaşlık görevimdi

1|0
    0|0
  • Ben birkez bir bayani gec saatte evine kadar takip etmistim basina bir is gekmesin diye pek tekin degikdi etraf kiz donup bisey diyecek diye biraz tereddut yasadim ama kendimi ifade edebilme yetenegime guvenrek eslik etmistim caktirmadam kafamdan birxok senaryo gecmisti biri sarkinti olsa sevgilisi moduna gecmek gibi piskopatin birine denk bile geldim kizi yolsa rahatisz ediyordu ama ben balici oldugunu bilmeden birader diye omuzundan dondurdum kendime kiza el isaretiyle sen git yaptim ama adam dondugunde gozleri beyni ywrinde degildi sen kimsin gardas falan dedi basim belaya giriyordu belinden ekmek bicagini bir cikardi ama ayakta duracak hali yok iki omuzuna birden ellerimle oyle hirsla vurdumki :) yere uzandi o araada o kalkana kadar uzaklastim ( korku degil basim belaya girmesin ) :)) birkac kez boyle durumlarla karsilastim otobuste tek kalsa inerdim duragimda ama dolmusta inmem

0|0
    0|0
  • Eşlik etmek gerek tabide ondan sonra bizi sapık zannederler böyle bir tepki görmek istemem.

0|0
    0|0
  • İnmem gereken yerde inerim. İşimiz gücümüz yok, elalemi koruyalım.

0|0
    0|0
  • bu ulkede gtmek gerek. ama bu ulkede o ınene kadar gtsenda suc olur sapık olursun abaza olursun. degişik bir ulke

1|1
    0|0
  • yok abicim etmem...
    gece son otobüs 23:45 arabası bindim şoför bir tuhaftı agresif tavırlar falan ineceğim durağa geldiğimde arabada sadece 2 tane bayan vardı biri 20 li yaşlarda kapalı bir kız diğeri 30lu yaşlarda açık bir bayandı inmedim son durağın neresi olduğunuda bilmiyorum 2 durak sonra genç kız indi bir sonraki durakta diğer bayan inince bende indim ve indiğimde sapıkmısın sen benimi takip ediyosun dedi incektin inmedin benim ineceğim duarağa kadar geldin farkettmedim mi dedi
    sensin abla tamam dedim geçtim gittim
    birde dönmüş ne ablası be o kadar yalşımıyım ben diyo zilli

0|0
    0|0
  • Ya arkadaş ben akşamları önümde bir bayan varsa rahatsız olmasın diye hızlı adımlarla önüne geçip ilerleyen adamım

0|0
    0|0
  • Ben bu dediğini bir kere yaptım. Özgecan kardeşimizden sonra. Kız indi bende indim aynı durakta ki her geçen durak yürüme mesafemi artırıyordu sadece saat geç diye bırakmak istemedim minübüste. Neyse indim yürüyorum aynı yöne yürüyoruz bu apartmanın kapısına geldi ben devam ediyordum. Ne takip ediyorsun utanmıyor musun dedi şaştım durumu anlattım niyetimi meğer kız durağı kaçırmış ee geri yürüyünce hadi ben kaçırdım bu niye burda inmedi hala yürüdüğüne göre diye düşünüp çıkışmış. Neyse durum bu. Gene olsa gene yaparım ama sizlerde art niyet aramayın hemen

0|0
    0|0
  • ben bir çok defa bu durumdan dolayı 3 -4 durak sonra indiğimi geri yürüyerek gittiğimi bilirim kesinlikle yalnız bırakmam bayanla birlikte inerim

2|0
    0|0
  • öyle bişey olsa sapık damgası yersin zaten tırsıyomuş kız birde takip mi ediyosuna döner istedikleriniz ile yaptıklarınız birbirine zıt

0|1
    0|0
  • Ettim de çok yanlış birisini etmişim ya :( bilemiyorsunuz ki kim ne? 😞

1|0
    0|0
  • otobüs kullanmam

0|0
    0|0
  • Gidiyoruz zaten sorman hata

0|0
    0|0
  • Çarşamba pazarlarında elinde taşımakta zorlandığını gördüğüm insanlara yardım etmek en büyük hobim bunu da yaparım ama yaklaşım önemli

0|0
    0|0
  • 1 gün içinde yeterince insana yardım ediyorum işim gereği. fazlası için kendimi kasamam. nasılsa hepimiz tecavüzcüyüz, abazayız gözünüzde. elalemi korumak bana düşmedi ayrıca.

0|0
    0|0
  • Gitemem tek seversem onu tanımak için iletisim kurmak için giderim 😊

0|1
    0|0
  • bu ülkede kız olmak istemezdim cidden bayanların bu kadar kısıtlı yaşadığı bir başka ülke yok allah yardımcınız olsun ne diyim

0|0
    0|0
  • Hayır gitmem

0|0
    0|0
  • peki sizi geri dönüşte kim koruyacak ki bela sadece otobüslerde yok ki malesef her yerde

0|0
    0|0
  • arabam olmadığı küçük yaşlarda minibüsteki adamları kadınları sayıyordum acaba kadınları herhangi bir olayda kurtarabilirmiyim diye kafamda plan yapıyordum bu gerçek bir anımdım :)

0|0
    0|0
  • Eşlik etsem bile o bayan da beni o tür düşünce düşünebilir. Bir faydası olmaz. Akşam geç vakitlerinde rica da bulunsa kolay kolay kabul edemem. Onunda ne olduğunu bilemem ki..

0|0
    0|0
  • he yapayım bu sefer şoförü unutur ibre bana döner çantadaki fısfısı bana püskürtsün b. k yoluna gideyim.

0|0
    0|0
  • Benden öyle bir şey istediyse giderim ama istemediyse kafama göre davranmak saçma olur...

0|0
    0|0
  • açıkçası ben kızın yanına gidipte isterseniz eşlik ediyim demem yani kızı koruyum derken orda bide kız tarafından sapık muamelesi görmek istemem.

0|0
    0|0
  • Gidelim de adam bizimi şetsin derler...,

0|0
    0|0
  • Toplu taşıma olarak bir tek uçak kullanıyorum :) onda da böyle bir olay yok :)
    ama o durumda olsam kendisinin talep etmesi gerekir. Sonuçta beni de tanımıyor benden de çekinebilir

0|0
    0|0
  • Yardım isterse giderim yoksa gitmem potansiyel sapık veya katil gibi görünmek istemem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    80

Kızlar Ne Diyor 32

• Bizim burada zaten herkes birbirini biliyor o yüzden benim ineceğim durakta iniyor çoğu son durakta da bayanlar kalmıyor. O yüzden böyle bir şey yapmadım fakat. Arkadaşımın otobüsünü bekledim çoğu erkekti o binene kadar bayanlarda geldi öyle bindi bende kendi otobüsüme gittim.

0|0
    0|0
  • Tek güvenilmez kişiler şöförlermiş gibi de düşünmemek lazım

0|1
    0|0
  • Hayir gitmem

0|0
    0|0
  • Ne guzel bir soru. Ben hic tek kalmadim otobuste.

0|0
    0|0
  • Geçen tek kaldım minibüs şoförü başladı konuşmaya güzelsin gözlerin güzel tövbe tövbe dedim dua ede ede yani biber gazını mı sıksam o zaman kaza yaparız dedim yemedi :D

0|0
    0|0
  • Giderim

0|1
    0|0
  • ay bende var o davranıs ama su var ben tek kaldıysam hemen annemı arıyorum ya da babamı otobusdeyım tekım dıyorum ve konusuyorum sonra abı benı surda ındır dıyorum oda ındırır cok korkarım. nerede olsa 2 3 durak kesn ınerım. Allahtan evimiz merkezde o skıntıyla cok karsılasmıyorum.

0|0
    0|0
  • Öyle insan kaldı mı ya :D

0|0
    0|0
  • gitmem

0|0
    0|0
  • inerler ben tek kalmıştım geçen sondan bir önceki duraktı

0|0
    0|0
  • Sonra sana kim eşlik edecek? Bu bir çözüm değil. Ayrıca böyle bir soruyu gizliden soran biri gölgesinden bile korkar. Önce komplekslerinizden bir kurtulun sonra diğer şeyleri de düşünürsünüz.

0|0
    0|0
  • öyle biri eminim yoktur..

0|0
    0|0
  • Tanidigim bir yer oldugu icin korkucagim birsey oldugunu sanmiyorum ama yinede icimde bir korku olmuyor degil

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle

0|0
    0|0
  • bn hep en sonda kalıom yaa evim son durakta tek bn kalıom insan ister istemez korkuyo biraz

0|0
    0|0
  • Akillarinin ucuna gelmez

0|0
    0|0
  • O zaman sadece ben kalırdım bayan olarak? Onunla aynı yerde inerim :)

0|0
    0|0
  • Onunla beraber inip yürürüm gideceğim yere kadar

0|0
    0|0
  • ben bayan olmama rağmen giderdim.

0|0
    0|0
  • Ben metroda tek kaldım bıçaklandım... Kimseye güvenmiyorum kalabalık indimi bende iniyorum

0|0
    0|0
  • tek kaldıysam inerim yaya giderim. kimseye güven yok bu devirde

0|0
    0|0
  • Bkz: özgecan Aslan vakası

0|0
    0|0
  • Hiç kimse yapmaz bunu. Yaparım diyenlerin samimiyetine inanmıyorum. Sadece lafta..

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • Bukadar abartmayin herkes tecavuzcuymus gibi davranmayi kesin artik

0|0
    0|0
  • Etmezler

0|0
    0|0
  • eslık edenden de korkarım ben bunca sapık dusunceyı ınsanı gordukten sonra

0|0
    0|0
  • Kime güveneceğiz?

0|0
    0|0
  • elin oğlu nie benm özel korumam olsun. yapmıo die suçlanmazki adam.

0|0
    0|0
  • ben inecegim yerde inerdim ama ne olur ne olmaz telefonumda 112yi arama halinde tutardim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...