Öfke patlaması yaşadım en sonunda? Tavsiye verin lütfen?

Ark. lar bugün mutlu günüm olmalıydı aslında. Atama icin kaç kontenjan verildiği belli oldu. Ama sevgili annem bugünümü mahvetti.Çok büyük bir patlama yaşadım. Aylardır heyecan içinde bekledik butun adaylar. Bir kaç gündür kontenjan açıklancak dedikoduları nedeniyle heyecandan uyuyamiyoruz. Atama bekleyen arkadaşlarla msjlasiyoruz geç vakitlere kadar. Heyecan dorukta uyku tutmuyor. Sorun şu ki bugun annem bana bu nedenle gelip ağzına geleni saydı. Kontenjan açıklandı arkadaşlarınla konuşuyorsun ben varken dedi. Ki ona hemen söyledim öğrenince ben. En önce onla konuştuk zaten. Herkes sıralamamı soruyor mesaj atıyor napiyim cevap vermeyim mi. Ki heyecandan uyuyamiyorum film izleyim bari dedim. Zamanın çoğu filme gitti. Burdan girdi uyumamamdan çıktı. En sonunda işi sen ne haltlar karıştırıyorsun a kadar getirdi. Kim o konuştuğunlar adı ne ler falan filan. Ne simdi bu saçma şüpheler dedim. Heyecandan uyuyamıyorum ne yapayım dedim. 24 yaşına gelmişim bırak da kaçta uyuycama kimle konuşcama ben karar veriyim dedim. Kimle konusuyorsan başlatmasinlar seni ele almış o şerefsizler kimse neler diyor bana. Ne iftiralar. Zehir etti bu mutlu günümü. Zaten sürekli her şeyden şikâyet eden asla mutlu olmayan bir insan. Anne bu çok sevilir alttan alıyorum ama bu mutlu günümü zehretmesine dayanamadım.Çok kötü tartıştık. Kedim var evde ona varana kadar gitti olay. Bıktım diyor kedinden oraya buraya hopluyor falan ( ki normalde Kedimi çok sever) iş bambaşka boyutlara ulaştı. Babam vefat etti ve abim başka sehire atandi bu arada. Ikimiz kaliyoruz annemle. Atandigim yere benle gelmeyi istiyordu.Üni için geldiği gibi. Bugün böyle saydırınca benle Gelme benden bu kadar rahatsızsan dedim. Ben de kafa dinlerim dedim en sonunda. Orayı yazma şurayı yaz diyor tutcakmi puanim bir

Güncellemeler:
onu sor önce bol keseden atıyor dogu yazma diye. %70 dogu acmis adamlar puan düsük napcam. Nasil yazmayım. Zaten stresteyim iyice delirtti beni. Doldum bıktım tavırlarından. Sürekli kontrol her yaptığıma her giydigime konustuguma yemegime varana kadar karışıyor. Delireceğim arkadaşlar uyuyamiyorum sinirden. En sonunda dedim yok say beni konusmuycam senle artık dedim sinir hastasi ettin beni dedim agzima geleni aydim fena patladım

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolojisi bozulmuştur baban vefat ettiyse. Kolay değil yalnız biri artık. Evde boş kalınca da sana sarmış. Kurslara falan göndermeyi dene. Gerçekten faydaosı oluyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• anneler bellı bır yastan sonra daha sınırlı olabılıyor, benım annem de kızar bırcok seyıme. sabret canım alttan almaya calıs. kalp kırmaktan ıyıdır. annen sonucta hakkı var. ama uygun bır gunde onunla konus.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Annen mutsuz ya da stresli olabilir sende bu donemde altta al hatali olsa bile insallah araniz duzelir

0|0
    0|0
  • Cehaletten oluyor bunlar onu bağışla anne o :(

0|0
    0|0
  • yazma sende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Muhtemelen çok mutsuz , herşey batmaya başlamış ona aslında konu sen değilsin hayatı kötü gidiyor ve sen doğuya gidersen diye de üstüne sıkıntı da yapmış olabilir. Kısacası İstanbul'dan girip Van'dan çıkması her söylediğinin düşünceleri olduğunu göstermez, çok sinirlenmiş, dolmuş olmalı düşünmediklerini bile söylemiş sanırım. Kadın olarak hayatını çocuklarına adayarak yaşamak zordur. Başka roller de üstlenirsin ve bu seni güçlü yapmaz aksine yıpranırsın. Onu anlayışla karşıla , unut demeyeceğim onu anlamaya çalış, empati yap diyeceğim. Sarıl, öp onu kahvaltısını hazırla, özür dile. Ara sıra da dertleşin, dertlerini dinle. Kafasına taktığı birşey varsa da öğrenmeye çalışıp gönlünü rahatlat onun.

0|0
    0|0
  • Napsın ya kadın bir de ev hanımıysa. Tek umudu tek dayanağı sensin. Evde senden başka kimse yok sen film izlerken mesajlaşırken o ne yapacak ki. Evle uğraş uğraş nereye kadar? Alttan almakla iyi yapmışsın sen. Kızma anneciğine :)

0|0
    0|0
  • ohoooo sen baya dolmusun... ne desem bilemedim simdi annen neticede ne yapilir ki

0|0
    0|0
    • hem de nasıl dolma :( nefret ettircek kendinden zorla bir insanin ustune bu kadar gelinmez ki. Millet annesiyle vakit gecirmek için can atar. Ben evden uzak kalayim diye surekli bahane arıyorum. Bitmiyor surekli çene sürekli dert. Kendnin ki bitse nilletin derdinin lafini yapıyor çok yoruldum

• valla benim annemde öyle amma sonra sinirleri geçiyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...