Eğer eşcinsellik bir tercih değilse?

Sübyancilar , sapiklar , pedofiliciler bunlardada dogustan gelen birsey var ozaman sonucta elinde degil? Niye saygi duymuyorsunuz idam gelsin diye aglaniyorsunuz. hani saygi hani modernlik? isinize geldiginde modernsiniz saygilisiniz dogustan birsey dersiniz ama o idamlik dediginiz adam kadarda kotu birseyi normal gostermeye calisirsiniz. A mode insanlar yanlismiyim?

Güncellemeler:
cok guncel

0|2
4|3

En İyi Kız Görüşü

• modernlikle 'pedofili' arasında hiçbir ilişki göremiyorum arkadaşım. bence senin saydıklarındaki zorbalık anlamıyla alakalı. şöyleki.. eşcinsellerin tutup zorla sevgili edindikleri sanmıyorum ama bir 'pedofili' söz konusu olması için seçtiği kişinin çok küçük olması gerek değil mi? o yaşta bir 'ÇOCUK' kendi hakkında böyle bir kararı sağlıklı şekilde verebilecek değil herhalde. haliyle onun sadece bedenine değil düşüncelerin özgürlüğüne herşeyine tecavüz etmiş oluyorsun. farkı bu. söylediğin kadar 'modern' isen bir yakının olan ÇOCUĞA böyle bişey yaşatıldığında sen idam ettirmezsin tamam mI?

0|0
    0|0
    • sen ironiyi anlamadin galiba o cocuk sapiklari kadar en az escnsellerde sapik anlyrman?

• Ben yasıyorumda mılletının bunu ınsanların gozune sokmasından sıkıldık artık. Yok LGBT yürüyüşleri yok baska brsey ben cınsel sorunlarımı yürüyüş yaparak cozmeye calısmıyorum gıtsnler nerde sewişiyorlarsa sevişsnler ama ülkenın sorunuymus gıbı gostermesnler.

• bak işte detay vereceksin öyle.. bilmeden laf saydığın iki arkadaşım da kesinlikle öyle şeylere bulaşmış insanlar değil biri travmadan kaynaklı öyle, diğeri de doğuştan öyle hissediyor muhtemelen çok kadınlı bir ailede doğmasının da etkisiyle. senin bu söylediğin bambaşka birşey tüm eşcinsellerin o tür şeylere katıldığını sanmıyorum. tutup da ülkenin şehit sorunu varken LGBT yi dert edelim demiyorum sana!! ben hiçkimseyi zorlamadan kendi dünyasında tercihini yaşayan insanlarla çocuklara saldıran yaratıkları bir tutmana sinirlendin. anladın mı

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hastalıkları normal göstermeye çalışan kişi sensin gibi duruyor. Eşcinselliğin tercih değil doğuştan geldiği bilim adamları tarafından söyleniyor. Yine aynı bilim adamları, pedofili ya da diğer psikolojik hastalıkların tedavisinin olduğunu belirtiyor.

İdam hiç bir zaman olmaması gereken bir ceza. Bunun saygı ya da modernlikle alakası yok. Bir tarafta ikiside istediği için duygusal ya da cinsel olarak yakınlaşan insanlar var. Örneğin sapığı ele alırsak, karşı taraf ismesede onun bedenine zorla sahip olma dürtüsü mevcut onda. ya da pedofili hastası olan kişiler, belkide ergenliğe bile girmemiş ufaklıklara karşı çekim hissediyor. Bunlar birer hastalık olduğu için, tedavi edilmeyi kabul eden bireylere karşı saygı duyulması gerekiyor zaten.

Eşcinsellik ve saymış olduğun hastalıklar birbirlerinden farklı dostum. Merakını gidermek için araştırma yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • bir uza ya escinsellk dogustan geliyomus zewkin bahenesi olmaz mk

• Müslümanım ve bir ara bunu yenebilmek için dinimede iyice bağlanmıştım. İnandığım şeye yalvardım geçmesi için, sürekli bunun için uğraştım. Bu duygularımı bastırmaktan başka bir işe yaramadı. Ve daha sonra o duyguların tekrar açığa çıkması daha güçlü şekilde oldu.

• anladim biraz daha Allaha yonel dua et dogruyu bulcagina inaniyprm eger gercekten istiosan ama mutluymssn yapck bsy yk

Kızlar Ne Diyor 3

• Onlar psikolojik hastalık, başka insanlara zararı dokunan davranışlar.

1|0
    0|0
  • senin dediklerin psikolojik davranışlar onlar halledilebilir o insanlar düzelip topluma karışabilir. Ben idam edilsin diyenlerden değilim. Hiçbir insanın yaşama hakkını elinden alamayız.

0|0
    0|0
  • şahsen saygı duyuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi burada doğumunu mu meşrulaştırmaya çalışıyorsun

0|0
    0|0
  • Ben hepsine ruh hastası diyorum ne kadar da doğru

0|0
    0|0