Başınızdan geçen hatırladıkça sizi güldüren belki yaşarken çok da hoş olmayan çok komik bir olayı anlatır mısınız?

benim yaşadığım.. şimdi kafeteryada çay içiyorum tamam mı.. neyse çayım falan bitti gittim tuvalete ve tuvaletten çıkmadan önce sıcaklamışım yaz ayı başladım tüm kuvvetimle yüzüme su çarpmaya kendime gelene kadar.. ben tam eğilim yüzüme su çarpmaya başlar başlamaz yaklaşık 6 büyüklüğünde deprem olmaya başlamış ve ben o aksiyonun içinde deprem olduğunu anlamamışım :) tam ben yüzümü yıkamayı bitirmişim deprem bitmiş.. dışarı bir çıktım dünya kadar insan sokaklarda.. ulan az önce kimse yoktu burda diyorum.. karnaval var sandım :) hele şükür bizim memleketimizdede artık böyle eğlenceler düzenleniyor diye düşündüm.. yanımdakine sordu niye cümbür cemaat dışarda kutlama eğlence falan mı var dedim ne eğlencesi birader 6 şiddetinde deprem oldu demez mi :)

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet var arkadaşlarla yine aynı yerimizdeyiz cafe yani tuvalet ortaktı yanı kız erkek aynı küçük bir yer zaten neyse kalkcaz dedim durun makyaj yapayım gideriz tuvalete geldim kapıyı çaldım ses yok açtım açmamla işleyen bir çocuk ve tam karşı masadan naparsin dondum gittim 😂😂

0|0
    0|0
    • oda komikmiş.. ya ben depremi farkedtmedim dışarda kalabalığı görünce muazzam bir şenlik var diye sevindim ya ona ne dersin :)

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...