Bir erkek olarak az önce ağladım?

Beyler/Bayanlar sıcağı sıcağına anlatayım dedim.
10 dk olmadı yemin ediyorum.

Öncelikle kendimden bahsedeyim her türlü bokluğu yapmış dalga muabbet gırla bir insanım.

Her neyse konuyu uzatmayayım.
Dün kargo geldi, halam muz felan göndermiş ithal. Bende dün 1 tane yedim ama baya kalın ve uzun bir muzdu. Ben bunu bir güzel yedim 2 gün hiç sıvı felan tüketmedim. Sadece bir bardak su ve sprite içtim. Daha deminde girdim o hayallerimi yaşattığım, resmen karım olan klozete oturdum yemin ederim 20 dakika zorluyorum tık yok istemsizce gözümden yaş geldi, dedim haralde zorladım ondan. Zorluyorun zorluyom gelmiyor bok. En son dayanamadım bir nefes aldım bir nefes verdim abandım bağırsaklara. Ve ilk defa hayatımda o kadar kalın bok gördüm ve mazur bir şekilde son derece kibarca salıverdim klozete.(Yavrum çok sevimli bişeydi, ama ağlattı namussuz çiğköfte yesem böyle olmaz.) Sonra bir daha bir 10 dk zorladım bu arada istemsizce ağlıyorum artık sevinç mi hüzün mü gözyaşlarım bilemiyorum. Babam anneme diyor kalk bak şuna uyudu mu falan diye ama ses veriyorum bir yandan salya sümük ağlıyorum neden ağladığı mı da bilmiyorum. En son kanlı bir bok attım ve kurtuldum beyler bayanlar acım sona ermişti ve huzura ermiş bir garundaşınız olarak bu yazıyı sizlerle paylaşacaktım...

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Muz yemişsin, az su içmişsin kabız yapmış. Amma abartmışsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...