Yeni girdiğiniz bir ortamda kendinizi nasıl sevdirirsiniz?

Özgüvenim pek yok o yüzden insanlarla konuşmaya cekiniyorum onlar gelsin konussunlar gibi ama üniversitede böyle olmayacak biliyorum herkes arkadaşligini kurunca ben dislanmak istemiyorum ve sanki sessizligimden dolayı itici ve soğuk bir yapım varmis gibi... Neyse siz yeni girdiğiniz bir ortamda nasil davranirsiniz?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Oyle bir cabam yok. Kendim gibi davranirim. Ilk basta burnu havada falan derler dik dik bakarlar sonra muhabbet edincede cok severler. Ugrasa gerek yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ya zaten karşına çıkar arkadaşlık kuracağın kişiler samimi ol olduğun gibi davran ağzın laf yapsın her türlü bulursun arkadaş.

1|0
    0|0
  • Kendini kasma, rahat ol, kendin gibi ol yeterli.

İlla ki sohbet edilen konular senin de söz sahibi olabileceğin konular olacaktır. Kendince kendini ifade et yeterli.

0|0
    0|0
  • Az kaysana derim

0|0
    0|0
  • senin hayat koçun oluveriyim bari... hadi yine iyisin bana hobiler iddialı olduğun alanlar genel olarak dış görünüşün ve göze çarpan özelliklerinden 4 5 satır bir kesit sun ben de sana yardımcı oluyim güzellik (test edildi onaylandı herkesin eline geçmez bakbu fırsat

0|0
    0|0
    • Arkadaşlarım çekicisin ve ilk girdiğin ortamda cok dikkat cekiyorsun diyolar ama ilk konuşmayı ben baslatamadigim icin yine kaybediyorum

• işte futboldan anlayan konuşan kızlar varsa var mı aramızda aslaniçe de soruver

• gençliğin işi gücü maç dizi sinema oralardan koptur

• severler bisi yapmama grk yok dsksdds

0|0
    0|0
  • uğraşmam hiç onlar merak eder gelirler

0|0
    0|0
  • Espiri yaparak

0|0
    0|0
  • sevdiremiyorum genelde jkşfsd

0|0
    0|0
  • Sabırlı olur iyi ölçer biçer sonra kişisine gore takilirim

0|0
    0|0
  • Ben pek insan sevmem.
    Ne kadar az o kadar iyi.

0|0
    0|0
  • sevdirmeye çalışmam yapıma göre hareket ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olduğum gibi davranarak kendimi sevdirme çabam olmaz seven sever sevmeyen sevmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...