Annemle hiç anlasamiyoruz bakar misiniz?

Herkes gibi annemi çok seviyorum hatta bunları yazarken ağlıyorum😥Ama hiç anlaşamıyoruz. Her şeye kızıyor. Yani örneğin bir yere gitmem gerekiyor soruyorum tamam git diyor sonra baska is çıkıyor o zaman da kızıyor niye gidiyorsun da baska zaman mi yok?
Ve hiç memnun degil hicbir şeyden. Nasil anlatayim ona bir hediye alsak aile icinde begenmez mutlaka bir eksik bulur.
Bazen sohbet ederken diyelim gundeme iliskin ona katilmadigimiz yerler oluyor o zaman "beni düşman gibi goruyorsunuz ben ne yaptim size"diye ağlıyor.
Bu arada evliyim ve annemle tatillerde görüşüyoruz.
Bulasiklari mesela makinaya dizmek isterim kizar bizim makinamiz temiz yikamiyor elde yikayacagim der. Sonra ertesi gun bakarim başka bulasiklari makinaya dizer.
Var mi böyle yasayanlar?

0|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş olmuş 30-35 abla evlen daha anne mi kalmış bu saatten sonra.

0|0
    0|0
    • Evladım üstte evli oldugumu yazmıştım de mi saygidan izin aliyoruz. tatillerde.

• Yok talipmisin falan diyince yoksa banane anneye çemkirme yaş olmuş 30-35 zaten şurda kadın kaç yıl daha yaşıycak.

• Ayyyyyyyy yemin ederim daralttin

En İyi Kız Görüşü

• Evet bende öyle aynı hatta , ama makina olayı tuhaf gerçekten
    Sonuçta evli barkli kadinsin bir yere gitmek istesen kocan izin verir ya çok tuhaf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• o senın anan yavrum...

0|0
    0|0
  • dostum sen ona hürmet göstermek zorundasın. insandan üstün olan ailesidir

0|0
    0|0
    • Ya bak ona iki sene önce çamaşır makinası arizali diye -ki bu durumdan sikayetciydi-il disindan makina aldim gönderdim allahim aldigim gunden beri bu makina temiz yikamiyor benim eski makinam cok iyiydi bu pis yikiyor diyip duruyor en son dun cilexen çıktım dedim anne at onu allah askina ben sana yenisini alayim yeter artik ya dedim yani.

• Ne diyeyim artik allah yardım etsin zor bir insan cok cok cok zor

• gönül kırmak iyi değil onun geçmişinde hep ben bilirim , ben yaparım, ben ederim gibi saplantılar kalmış aklında. kamuda çalışırken üst düzeyde mi? görev yapıyordu

Kızlar Ne Diyor 1

• Anneler böyle ya , biz de çok iyi değiliz bir gün doğurduğu güne lanet eder ertesi gün Can'ım kızım der sarılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...