Engelliler hakkında ne düşünüyorsunuz?

engellilerle alakalı neyi biliyorsunuz neler düşünüyorsunuz ailesinde arkadaşları içerisinde engelli bireyler olanlardan özellikle cevaplar bekliyorum engelli yakınlarının ne derece yakınları olduğunuda belirtmeleri rica olunur

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• gerektıgı kadar onlara yardımcı olmuyoruz sabaha engellı olmayacağımızı garantı edebilecek kımse yokken bırakın yardımı cogu zaman onlerıne arıza çıkartıyor ve hatta dalga gecıyoruz... bazı seyler daha çocukluktan yetıstırılmelı.. devlet engellıyı topluma kazandırmak ıcın herseyı yapmalı.. bır toplum yaslısına ve engellisıne sahıp cıktıgı kadar cagdas olur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Görme ve işitme engelli yakınım var hiç bir farkları yok. İnsanın karakteri engelli olmasın

0|0
    0|0
    • hem görme hemde işitme engellimi zor olmuyormu anlaşmak peki

• Hayır gayet iyi anlaşıyoruz biri amcamın oğlu görme engelli. Diğeri hakemin kızı işitme engelli ve duymadığı için konuşamıyorda

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir şey düşünmüyorum üzülüyorum biraz da.

0|0
    0|0
  • %88 zihinsel engelli ablam var evet ayrıca eski sevgilim ayağında engel vardı polo sekeli istediğini sorabilirsin yalnız burdan değil özelden yazarsan cevaplarım

0|0
    0|0
  • şimdi benim işitme engelim var... önceden zorlanıyordum ama zamanla alışıyo ınsan

0|0
    0|0
  • Onlar engelli değill öyle söleme onları topluma kazandırmalıyız emin ol bır cogumuzdan daha basarılılar bır cok konuda onlara destek olmalıyız

0|0
    0|0
  • Hangimizin garantisi var ki zaten.. Bence onlara karşı daha saygılı davranılmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kardeşim mustafa görme engelli ama biçoklarının yapamadığı biçok şeyi yapıyor engel sadece isim

0|0
    0|0
Yükleniyor...