İhanet eden kimdir sizce?

İhanet eden kimdir sizce?

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• adamın gözleri gördüğü için kadının arkasındaki devasa paraşüt çantasını görüp bu beni bık yoluna götürebilir demiş olacak ki beklemiş paraşütü açmaz samimi bir şekilde yere çakılıp kafatasını kırıp beynini dışarı çıkartıp kanlar içinde ölürse heyt be esaslı kızmış deyip o ara başka kız görmezse arkasından atlamak üzere tedbiren kalmış bence. kızda bu beni atar kendi başka kıza kaçar ben iyisimi paraşüt alayım belki farketmez deyip tedbiren yanına almış olabilir.

makul olanı kelepçeyle kolları birleştirip atlamaktı ama paraşüt gelmiş akıllarına o gelmemiş :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki de ihanet eden adam dı, çünkü adam atlamadı kadın da ona güvenmediği için paraşüt takmış baktı adam atlamıyo oda açtı paraşüt'ü. Öyle olmamış olsaydı kadın atlar Atlamaz açardı paraşütü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Bu soruyu soranların götüne* Taksim meydanında tank sokmak istiyorum artık tank. Yeter mk yeter feyste tivitırda ne bulsanız buraya getiriyorsunuz lan.

0|1
    0|0
  • Acilin karamurat benim

0|0
    0|0
  • ikiside

0|0
    0|0
  • İhanet filan yok ortada, adam paraşütü olmadığı için atlamamış. Kadının sırtındaki koskoca paraşütü görmemek imkansız.

0|0
    0|0
  • sitede 10. kez goruyorum bunu yeter. bilerek mi yapıyosunuz anlasıp.

0|0
    0|0
  • yeteeeerrr

0|0
    0|0
  • İhanet eden aşktır

0|0
    0|0
  • sana bununla ilgili sayısız senaryo çıkarabilirim ama bana şunu söyle kime göre neye göre?

0|0
    0|0
  • Sizi mi gerdi ihanet eden
    Her tarafta aynı soru

0|0
    0|0
  • Nereden baktığına bağlı :D

0|0
    0|0
  • 505 oldu

0|0
    0|0
  • kadın

0|0
    0|0
  • demekki adamın atlamayacağını kadın anlamış belki de adamda atlasaydı o kadın paraşütü açmayacaktı onunla ölüme gidecekti demekki kadın uğruna ölünmeycek bir adamı seçtiğini o zaman anlamış

0|0
    0|0
  • Skeim bktik bu sorudan

0|0
    0|0
  • Bu salak paraşütü nasıl görmemiş? canım bunlar..

0|0
    0|0
  • Ne çok soruldu bu soru.
    Elbette kadın oraya kadar paraşütle çıkmış kocası da kör değilse görmüştür bu kezo beni keklicek atlamayım ben demiştir ve sonuç olarak haklı çıkmıştır.

0|0
    0|0
  • Adam kadının sırtındaki paraşütü görmedimi. Bu sırtındaki çanta nedir kız.

0|0
    0|0
  • Ikiside bence

0|0
    0|0
  • Kadin ihanet eden.

0|0
    0|0
  • Bu Soruyu bende sordum mq ya :D

0|0
    0|0
  • ihanet eden çiğköfteci saittir.

0|0
    0|0
  • Ben. :D

0|0
    0|0
  • Kaliteli... Dir :)

0|0
    0|0
  • Ben :D

0|0
    0|0
  • bütün sayfalarda şunu paylaşmış. 2side ihanet etmiştir yeter artık.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkektir. Eğer erkek atlasaydi , kadın paraşütü acmayacakti.

1|0
    0|0
  • Bence ihanet eden kadındı çünkü adam o an atlamaktan vazgeçmiş olabilir kadın ise atlıyacağını söyleyip paraşütü atlarken açmak için takmış. Değişik :d

0|0
    0|0
  • Ayy içim şişti :( Nereye baksam şu soru :(

0|0
    0|0
  • Bu bugün gördüğüm kaçıncı aynı soru ya :/

0|0
    0|0
  • erkek

0|0
    0|0
  • Ay yeter. İkiside yavrum ikiside.