Şimdiye kadar kaçtane sevgiliniz oldu?

Şimdiye kadar kaçtane erkek/kız arkadaşınız oldu? Ve çok sevgilinizin olması kötü birşeymi sizce? Bence hayır sonuçta kız/erkek aldatılmış veya birçok talihsizlikler yaşamıs olabilir bu gelecekteki mutluluk için bir engel değildir :)
not: smile because you can 😁

0|0
311

En İyi Kız Görüşü

• Tercihlerinden dolayı olur herşey.. İnsanlar değiştirebileceğini sandığı için her şeyi görmezden gelir ya da kör olur aşktan gözleri., ama çok sevgilin olmuşsa tercihlerini kriterlerini sorgulamalısın.. Zira onları seçen yine sensin.. 4 kişi ile çıktım en kısa ilişkim 6 ay surdu ve 4. Erkek arkadaşımla evlendim. Ve fark ettim ki.. Ben hep kotulerikendime çekmiyorum. Ben onları kendim bilderek hayatıma dahil edip canımı yakmaları için onlara bu izni ben veriyordum.. 3. erkek arkadaşımda bunu anladım ve değiştirdim standartlarımı... Şimdi evliyim bir kızım var. Kişisel gelişim uzmanı değilim ama hayatım boyunca hep ders aldım her yaşadığım olaydan.. Ve artık kimsenin bni üzmesine izin vermiyorum...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Hıc olmadı sadece 1 kısı sevdım halen daha sevıomda o sevmıo kanks ^^

0|0
    0|0
  • 0 tane

Cirkinlerin sevgilisi olmaz karşim

0|0
    0|0
  • hic olmadı dogrusu bu cunku.

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • 4 dört

0|0
    0|0
  • saymadım ama nerden baksan 1-2 tane vardır

0|0
    0|0
  • 0 yazıyla (sıfır)

0|0
    0|0
  • benim çıktığım 13 tane oldu da 2 şer haftalık falan takıldık diyorsanız 50 den fazladır

0|0
    0|0
  • 0001

0|0
    0|0
  • Cok.

0|0
    0|0
  • Kac oldu bilmiyom ama cok sikildim artik yalniz takilmak daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2