Yeni insanlar konusu bir bakar mısınız?

Ben artık hayatıma yeni kişilerin girmesinden sıkıldım ne kadar engellesem de olmuyor Ben aslında insan canlısı biriydim taa ki etrafımdaki herkes tarafından kullanılıp atılana kadar çok saf biriydim ve kullanıldım sonra da daha yenilerde anladım kullanıldığımı dikkatlice baktım da beni seven annem dışında kimse yok... Herkes abim dahil arkadaşlarım dahil herkes ama herkes bana karşı yapmacık ve beni hiç sevmiyorlar değer vermiyorlar ve ben bu durumdan bunaldım onların sevgisizliğinden değil onlara karşı gülmekten sanki onların bana karşı olan gerçek hislerini bilmiyormuşum gibi yapmaktan sıkıldım yüzüne güleceğim o kadar kişi var ki buna yenilerinin eklenmesini istemiyorum zaten olanların yüzüne yapmacık olarak gülmek bu kadar zor ken yenilerine nasıl katlanayım? neden herkes bana düşman anlamıyorum gerçekten kalpten seven 1 insan bile göremedim annem dışında hepsi menfaat param ya da saflığımı kullanmak için yanımdalar ben teklif yapınca değersiz benim düşünce ve görüşlerim değersiz ancak onlarınki süper... Bıktım artık size sorum şu nasıl davaranayım? sakın herkesi reddet demeyin başka arkadaşım kalmaz kendimi kullandırtmadan nasıl arkadaşlıklarımı devam ettire bilirim?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Alma hayatına kimseyi oh mis sorun kalmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...