Bu dudak hilesimi oluyor yoksa orjinal hilemi yoksa hile degil mi :D?

Arkadaslar pek cogunuz biliyordur bilmeyenler icinde soyleyeyim piyasada estetiksiz dudak sisirici kucuk plastikden aletler satiliyor. Degisik sekilde dudak sekline uygun derin kisa bardak gibi dusunun onu dudaginiza alip hüp diye cekiyorsunuz dudaginiz icinde sisiyor hava basinciyla ve dolgun dudaklariniz oluyor.

http://m. aliexpress. com/item/32469353840. html? tracelog=storedetail2mobilesitedetail

Benim soruma gelecek olursak ben hafif dolgun dudaklara sahibim kendi kendime bazen emiyorum dudagimi ve biraktigimda 3 4 kat daha sisiyor baya baya dolgun oluyor bu simdi ayni boyle sisirme gibimi oluyor yoksa bu benim yaptigim dogal olarak sayilir mi?

Güncellemeler:
yanlis anlamayin arkadaslar sorumda iki ayri yontem var ben 1. sini hic yapmadim 2. i yani agzimla yaptigim benim yontemimim sorum bununda ayni 1. sindeki oldugu gibi hile olup olmadigi?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hilee

0|0
    0|0
    • ya birinci onlari kullananlar icin oyle ama ben kullanmadan kendim yapiyorum dislerimle o zamandaami hile oluyor?

• :))) yok simdilik kendi kendime ugrasiyorum

• :) .

En İyi Kız Görüşü

• Fullips. Ben de kullaniyorum en fazla 15 20 dakika duruyor. Daha sonra yavaş yavaş bitiyor etkisi.

0|0
    0|0
    • evet biliyorum da kullanmadim hic kendi kendime yapiyorum dislerimle ama bu hilemi oluyor yineki?

• Tabii ki hiie

Erkekler Ne Diyor 1

• Herşeyiniz hile zaten alıştık

0|0
    0|0
    • kendi kendine dudak somurmak hilemi yani :))

• Ben niye yapim kızım, zaten büyük sevmiyorum qwe

• asdfghj

Kızlar Ne Diyor 1

• İkinci yöntemin çok yaratıcıymış. Hiç aklıma gelmemişti helal valla. 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...