Kahroluyorum? Zoruma gidiyor? Ah gençlik?

Arkadaşlar benim gibi olan kaç kişi var bilmem. Ama ben bu neslin gençlerine kahroluyorum inanın ki. Şu siteden herzaman sinirli olarak ayrılıyorum. Kimisi poposunu atar nasılım der, kimi fiziğini atar nasılım der. Kimi eniştemi idare ediyorum der. Kimi b. kire değilim benle evlenirmiydiniz der. ALLAH aşkına nereye gidiyoruz biz? Siz Müslüman değil misiniz? Türk değil misiniz? Hiç mi umrunuzda değil milli manevi değerler? Sorsanız bir kısmı kendini Müslüman bir kısmı kendini Atatürkçü tanımlar. Memleket meselelerinde bihaberler. .. ını.. tünü gösterip ego tatmin etmekle meşguller. helak olun İNŞALLAH!!! Şu hale bak yaa. rezil kepazeler. utanıyorum bu gençlikten. haa kendim çok mu düzgünüm. değilim. hacı hocalık taslama hevesim de yok. ama zoruma gidiyor. yok sevgilimle il. şkiye girdim yok b. kire olmadığımı söyledim. Ayıp değil mi baban akşama kadar köpek gibi çalışıp sana para kazanıyor, sen bunları üst baş almaya harcıyorsun ve o giysileri bir arkadaşım uğruna çıkarıp kendini teslim ediyorsun. KAHROLUN GEBERİN İNŞALLAH KEVAŞELER.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Tamam bazı yerlerde katılıyorum çok haklisin ama lutfen hakaret ve beddua içerikli şeyler söyleme eğer bir ceza cekiceklerse onu Allah öteki tarafta verir bu şekilde sende günaha giriyorsun

0|0
    0|0
    • sorun değil mahkeme-i kübra'da açıkça dile getireceğim bunları.

• Ozaman işte çok daha geçerli olucak bu sözler emin ol kardeşim

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka tamam haklısın haklısın da beddua neden ediyon la günah değmez sakin ol

0|0
    0|0
    • ya kardeş sorma çok doldum. endişeleniyorum ümmet için millet için. Bir milleti savaş olmaksızın yıkmak isterseniz, çıplaklığı ve zinayı genç nesilde yayın. Selahaddin-i Eyyubi.

Kızlar Ne Diyor 3

• helal olsun alkış yok mu

0|0
    0|0
  • Helal haklısın.

0|0
    0|0
  • Elhamdülillah öyle biri degilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynı fikirdeyiz üstad daha demin birisi yazmış evlenince her gün aynı kişiyi görmekten sıkılmıyo musunuz demiş. kız bunu diyen. ben sinirden biraz sert tepki verdim küfür etmedim lakin engel atmış benliğimizi unutuyoruz üzücü

0|0
    0|0
    • offff gardaşım offff. idam geri gelmeli. hoş o da çözüm değil ya. gittim irana herkes zina yapmak için evleniyor. 1 hafta sonra boşanıyor. nereye gidiyoruz noluyor bu insanlığa.

• Sonumuz hayr ola gavim gardaşım

• Aynen haklisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...