Sizce İlişkilerde mutluluğun parayla alakası var mı?

Kesinlikle var eğer ilişkide erkeğin maddi durum iyiyse kız da mutlu oluyor doğal olarak ama kötüyse mesela benim ki gibi ne yanıma gelebiliyo ne dışarı çıkarıyor nede hediye sürpriz oluyor. Ben geleyim ben alayım dediğimde ise daha kötü kavgalar nereye gidecek böyle bu ilişki bilmiyorum hiç düzelemiyoruz konuda. Sizin ilişkilerinizde de paranın yeri bu kadar büyük mü?

0|0
30|54

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durum, insanların aşkı nasıl şekillendirdiğine ve ona bakış açısıyla alakalı. Mesela Arda Turan eğer futbolcu olmasaydı, kesin normal bir esnafın kızı olan biriyle evlenirdi ama şimdi futbolcu. Ünlü ve parası var. Niye dönüp normal bir kıza baksınlar ki? Onlar da zengin birini isteyecekler çünkü aşkı paradan ve şöhretten ibaret gören insan tipleridir ünlüler. Ancak bazıları da vardır ki seni gerçekten sen olduğun için sevmiştir ve parayla pulla işi olmaz. Sadece seni sever. Geri kalan her şey detaydır yani hediyeymiş falan filan bunlar hikaye. Sadece aşk olsun yeter der :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer paraya değer biçiyorsan evet, ilgisi var.

Bana kalırsa sevgi paradan yüce. O olmadan da birini sevebilir, ona el uzatabilir hatta sarılabilirsin. İlla bir yerlere gidip bir şeyler yiyip içmek, bir film izlemek, bir faaliyet yapmak gerekmiyor. Bazen sadece sevdiğin adamın yüzünü görmek, kokusunu duymak, gülüşünü görmek çok çok çok yeterli oluyor. Mutlu olmak için paraya çok da ihtiyaç yok, insan mutlu olmayı bildikçe. 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

• param her daim vardı da nooooooooooooooooooooooooooool du :D

sorun para olabiliyor bazen evet ama bazen de kişilik ve kader de sorun olabiliyor , kısaca para sorun değil işe girer düzelir

ama sorun kişilikse ya da kişilik çakışmalarıysa ve soğukluksa ; işte o zaman milyarlarında olsa o kızı elinde tutamazsın :D

0|1
    0|0
  • Para lazım. Ama kimden geldiği önemsiz. Erkek parasız diye suçlu olamaz. Kadın parasız diye suçlu olarak görünmüyorsa.

0|0
    0|0
  • Iliskilerin %90'inin temeli paraya dayanir.

1|1
    0|0
  • Aşkım sinama aşkım yemek aşkın lunapark bunları devlet mi karışlılıyor demişti bir çocuk gösterisinde :D

1|0
    0|0
  • Beklentiler fazla olursa parada haliyle önemli olur beklentilerinizi azaltın elinizdekilerle mutlu olmayan çalışın..

0|0
    0|0
  • Aslında olmayabilir sevgi temel esas alınırsa cünkü vakti zamanında bu halk evine ekmek goturemeyecek kadar fakirlestigindede insanlar birbirini sevdi. Gunumuzde durum bu asgari gecim sartlarıyla yasayabilir insanlar gercek bir sevgi varsa ama bulmak zor. Ben paraya dayalı olursa soylerim cekinmem soylemisligimde vardır. Biter tabii o iliski bir sure sonra.

0|0
    0|0
  • parasız bir aşk var mı

0|0
    0|0
  • Parayla mutlu olmak eğlenceden başka bişi değil :)

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • Paranın etkisi olur illa ki, olmaması için sevgilinin ve kendinin tamamen kanaatkar ve ahiretini düşünen insanlar olmalısınız.. Ki böyle insanında sevgilisi olmaz zaten.

0|0
    0|0
  • kısmen var. ama zenginlere bir bakın çok nadir aşk ile evlenip mutlu olan. bir gün demet akalın hiç unutmuırm azından gaf yaptı. para var huzur yok *. k dedi. bencede zenginlerin hayatı böyleparası var ama mutsuzlar etrafa gülücükler saçıo. sağlığın yerindeyse kendine yetcek kadarda geçiniıosan kimseye muhtaç diilsen. başkada bişey istemein

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • Kızlar için önemi olmalı, biz erkekler sevgililerimizle her seferinde aynı ortamda durarak vakit harcayabiliriz. Fakat kızlar öyle değil, gezmek ister yeni yerleri görmek ister... Para şart aga

0|0
    0|0
  • Var tabi

0|0
    0|0
  • kesnlikle var.. hayatın her noktasında var sadece ilişki olarak düşünmemek gerek.. yaşıyamadığın hayata hayat denmiyor

0|0
    0|0
  • Şimdi erkek arkadaşınla tatile çıkacağını varsay.
    Otobüsle mi gitmeyi tercih edersin, yoksa üstü açık bir arabayla mı?
    Düşün kararını ver ki işte o kadar önemlidir.
    Para var huzur var.

0|0
    0|0
  • E yani maalese dünyanın düzeni para üzerine kurulu parası olan zengin olan elbette her şeye sahip olabilir demek değil ama paran yoksa da bir hiçsin

0|0
    0|0
  • Sevgili iken herşey duygusal etkili oluyordur ama hani seviyorsun ya çok takmıyorsun. Ama evlilikte o kadar çok önemli ki kavgaların bir çoğu bara yüzünden çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Birazcık belki

0|0
    0|0
  • Büyük veya küçük, mutlak yeri var

0|0
    0|0
  • Para bir ön koşul para olacak... ama ilişkide mutluluğun parayla alakası yok, parası olan bir sürü çift de mutsuz...

0|0
    0|0
  • Galiba var

0|0
    0|0
  • Para için sevgili olmuşsa çok olmamışsa çok yaz yaşamı etkiler

0|0
    0|0
  • biraz varr

0|0
    0|0
  • varsa cebinde canlı hayat çok heyecanlı aga 😜 kız arkadaşının kıymetini bil her kız katlanmaz çeker gider.

0|0
    0|0
  • Ekonomik durum hayatın her anını etkiler bu doğaldır ama birinci sebep olmamalıdır

0|0
    0|0
  • Hayır yok. Tarafların kendini koşullandırmalarından kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • var tabii samanlık seyran olmuyor yaniii

0|0
    0|0
  • Duygusallık önemli ancak parasızda pek bir şey olmuyor. Dönüp dolaşıp paraya gelir konu..

0|0
    0|0
  • evet var.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 29

• hayr katilmiyorum bu gorusune. para harcamadan mutlu olmayi ogrenmelisinz. ve hediye parayla satin alinan bisey degil. sna bir papatya ya da bir kirmzi gul verse bu dha degerlidr 100 tl lik hediyeden anlami dha buyuk olur.. sna nerde ne zmn verdgni hep hatrlarsin

0|0
    0|0
  • Para her zaman önemlidir.

0|0
    0|0
  • Az , çok. Çünkü mesela evli çiftlerde bayanlarda genelde daha belirgin. Sonra evlenme öncesi kızlara sorulan mesleği var mı, durumu nasıl soruları. Hatta evlilik programlarında evi olsun, arabası olsun istekleri

0|0
    0|0
  • sevgililikte aşkta para pek önemli olmuyor. ama evlilikte karşılıklı bireylerin maddi yönden eve katkıda bulunmaları evliliği olumlu etkiler. onun dısında benim ilişkimde para önemli olmuyor hediye süpriz sevmeyen bir kızım zaten buluşmaya gelme olayını bilmiyorum eevet senin ilişkinde o biraz zedeliyordur

0|0
    0|0
  • Yetecek kadar olsun kafi benden cok yuksek olursa sikinti bence ayak uydurmak zor birbirine...

1|1
    0|0
  • Cevremde gordigum kadariyla maddiyata onem veren bir toplumuz erkekte bayabda oyle var mitluk bu ulkrde para ve gucle oluyor

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • Bence parayla alakalı yok ama çoğu insan çok önemsiyor parayı o ayrı bir konu

0|0
    0|0
  • Para çokta önemli olmasada çok önemli 😊

0|0
    0|0
  • Parayı çok fazla dert ediyorsunuz. Yarın belki geberip gideceksin değer mi? Bir de gizlenmişsin ayıp bir şey sormuş gibi... yazık.

0|0
    0|0
  • Gurur abi, ben aliyim falan deme hic

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • Aci ama gercek..
    Pahali hediyeler ve luks arabalar alacak kadar parasi olmasina gerek yok, ama ev kirasini ve elektrik parasini odeyemeyecek kadar yoksa malesef sonuc ayrilik olur.

0|0
    0|0
  • Paranin yeri o kadar buyuk degil ama onemi var tabi... mesela 50 liraniz varsa ve arabanin deposu full ise sizden iyisi yok😁😁😁

0|0
    0|0
  • Diorum para varsa her sey var ama inanmionuz

0|0
    0|0
  • Para önemli ama sirf parası içinde kimseyle olunmaz

0|0
    0|0
  • Bence yoktur yani bana göre sevdiysem eğer her koşulda severim mutlu olurum onunla

0|0
    0|0
  • var tabi para olmada n olms

0|0
    0|0
  • adama göre değişir benim erkek arkadaşım saolsun kendinde olmadığında bile yanıma gelir önceden anlatıığın tarzda bir ilişkim olmuştu yürüyor bebeğim ayrıldık bitti

0|0
    0|0
  • Parasız adam oksuz yaya benzer Tabikide önemi var.

0|0
    0|0
  • kesinlikle parayla alkasi yok takma kafana

0|0
    0|0
  • E yani

0|0
    0|0
  • O beni sevsin de bir simiti paylaşmaya razıyım

0|0
    0|0
  • para önemsiz

0|0
    0|0
  • Para yoksa dışarı bir kafede bile oturamazsın. Buluşmaya gelirken yol parası yoksa buluşamazsın. Yeter ki buluşalım dışarda deli danalar gibi gezelim desen bile hiç karnın acıkmayacak mı, insan sinemaya gitmek ister sevgilisiyle, sürpriz yapmak ister alışveriş yapmak ister. Parasız evden dışarı çıkılmaz hele hele ilişki hiç yürütülmez. Paraya önem vermem diyenlere bakma, parasız olmaz asla olmaz

0|0
    0|0
  • Benimde sevgilimin maddi durumu iyi değildi ben yaptım yaptım şimdi de değer bilmiyor sanki yapmak zorundaymışım gibi davranıyor kendisi işe başladı ben hala okuyorum bana kar küresi aldı hediye olarak düşün ben öğrenci halimle benden hep marka şeyler istedi aldım ona

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet.

0|0
    0|0
  • Az biraz var

0|0
    0|0
  • Tabiki alakası var, para olmadan hiçbirşey olmaz, ne mutluluğu

0|0
    0|0
Yükleniyor...