Yardım edin dostlar?

Bir kız var böyle çok sevimli ama son derece deli gibi. Bir çok ortak noktamız var. Onla tanışmadan önce çok mutsuzdum onla tanıştıktan sonra gülmeye başladım kısacası mutlu olmaya başladım ya da ben öyle sanıyorum. Lakin bu kız mutsuz bir türlü mutlu edemiyorum. Sorunları var ama bana açamıyor konuşamıyor çekiniyor. Ne yapabilirim yardım edin? Sürekli küçük notlar bırakıyordum sırasına yani tatil olmadan önce gülümsüyordu mutlu oluyordu ama ben daha fazlasını yapmak istiyorum. Nasıl mutlu edebilirim onu.

Güncellemeler:
güncel?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadasinla gez dolaş mesela güzel vakit geçirin sinema vs yerlere gidin.

1|0
    0|0
    • olabilir bu bak genelde insanlar benimle birlikteyken çok eğlendiklerini söylüyorlar. Deneyeceğim.

• Denemekte fayda var aranızda denge olsun sen mutlu o mutsuz olmaz

Erkekler Ne Diyor 4

• yaşın kaç

0|0
    0|0
  • hoslaniyosun o kizdan mutlu etmek, mutlu olmakta istiyosan çek bir köşeye yapiş :D

0|0
    0|0
    • dalga geçme lütfen. ciddiyim ben.

• bende ciddiyim arkadasim, hoşlaniyosun işte, onu mutlu etmek istiyosun hoslanti bu arkadaşim

• Sen kiza mi yuruyon acaba

0|0
    0|0
  • şimdi sen 45 üstüsün abla, bu kız sevimli denecek kadar küçük ve üstüne not bıraktığın bir sırası var öğrenci gibi.. aşağıda da hoşlanıyor olabileceğini belirtmişsin. hımmm sakıncalı, ip adresinden yer tespiti için yarın milli eğitim bakanlığına başvurmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • hayır 45 yaşında değilim yanlışlıkla işaretledim. değiştiremedim sonrada :D

• kaç yaşındasın hacım ona göre yardım edelim?

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...