Nargileyi ilk içişimdi ama sigara içiyodum 1 saat kadar içtik hiçbirşey olmadı hesabı ödedikten sonra acayip miğdem bulandı ve tam çıkarken ağzımın içine kusmuk geldi hatta biraz dışarı çıktı inşallah görmemişlerdir ve çıktıktan 20 saniye sonra dayanamadım kustum bunun tekrar olmaması için ne yapmalıyım not: sabah kahvalto yapmadan ekler yemiştim ice teayıda yanında içtim

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Tok olman lazım açken fena cırpıyor😊 birde fokunu cıkartmadan iç fazlası da etkiler😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kahvaltı öğünün karışık olmuş nargile için sağlam bir altyapı değil Nargile ilk içtiğinde baş ağrısı yapar ama mide bulantısı yediklerinle alakalı kardeş.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence tekrari olmamasi icin icmemelisin😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• :) kural 1- nargileden en az bir saat önce karnını doyurmalısın
    kural 2 - nargile öyle körüklenerek içelecek bir zamazingo değildir
    ara ara ve azar azar içmelisin
    kural 3- Nargilen eğer tömbekiyse alışkanlık yapmadan bırakman tavsiye edilir.
    kural 4- Nargilenin adaplarını okuyup öyle nargile ortamına girilir
    kural 5- Nargile öyle gömlek değiştirilir gibi değiştirilmez standart içtiğin bir karışım olmalıdır (elma-nane aromalılar en idealleridir)
    kural 6- ilk içimlerde ağır nargile tütünlerinden ve şişede su yerine süt veya alkol içeren sıvılardan uzak durulmalıdır.
    +++ Hayat kurtaran tavsiyeler +++
    Nargile çarparsa yani mide bulantısı ve düşük tansiyon, tuzlu birşeyler yenip bastırılmalı mecalin yoksa hemen bir soda tuz limon üçlüsü dikilmeli ayaklar yukarı kaldırılıp biraz uzanılmalıdır...

0|1
    0|0
  • Dostum her türlü pislik var onda dikkat et iyi temizlenmediyse ondandır

0|1
    0|0
Yükleniyor...