Transseksüel bireyler hakkında?

Transseksüel bireyler kişiliklerini ortaya koyduğu için asıl oldukları kimliklerde yaşamayı seçtikleri için neden toplum tarafından dışlanıp neden fuhuş batağına itiliyor madem bu kişiler yanlış neden hetero erkekler veya kızlar bu kişiler ile ilişki yaşıyorlar her yönden sıkıntı çekiyorlar. tamam travestilik ve eşcinselliğe bende sıcak bakmıyorum fakat trans olmayı normal bir şey siz ne düşünüyorsunuz konu hakkında görüşünüz nedir nedenleri ile tartışmaya ne dersiniz? bildiğim kadarıyla trans kadınlar zorunlu s*x işçiliği yapıyormuşlar istemeyerek çünkü normal bir iş yerinde çalışılmalarına izin verilmiyormuş doğru mu bu acaba.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• normal karşılanmaz çünkü toplumun kalıplarına uymuyorlar. sayıları artarsa haklarını savunma ve kabul edilme ihtimalleri de artar.

1|0
    0|0
    • ama saçma çünkü eş cinselliği daha normal görüyor millet bence islam dininde eş cinsellik yasak translık g*y ya da l*z olmaktan daha iyi bence :)

• trans olmak normal mi sanki islamda. islamda alkol de yasak ama içmeyen yok. o yüzden dini açıdan yorumlamaktansa toplumda kabul görme açısından bakmak daha faydalı olur kanımca.

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet dünyanın yeni yeni alışık olduğu bir kavram yeni olan her şey ilk zamanlarda tepkiyle karşılanır ama ben önümüzdeki 100 200 yıl içerisinde bu insanların normal karşılanacağı görüşündeyim.

1|0
    0|0
  • Tabiki de iş bulamıyorlar kimse onları çalıştırmak istemiyor. Mecbur o batağa düşüyorlar

1|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin onlara

1|0
    0|0
  • Walla desteklemiyorum onaylamıyorum dogru bulmuyorum sevmiyorum ama onlarda insan ve saygı duyuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...