Dün gece Ankara -22 dereceydi. alaska -16ydı. bu nedir yaa? Allah insanlara işkencemi yapıyor?

bu nedir ya? fakiri var fukarası var insanlara çile olsunda... neden Allah bu soğugu yaratmış sanki? yazın 45 derece kışın - 22 derece. tövbe yarabbim ya? ?

• evet insanlara işkence olsun diye olabilir.
    6% (1)22% (2)12% (3)Oy Ver
  • zorluklara göğüs germelisin öyle düşünme. sabretmelisin
    81% (13)67% (6)76% (19)Oy Ver
  • sende kışın günmeye git yazın yaylaya çık ehehe paran çoksa tabeee :)
    13% (2)11% (1)12% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bence tanrı buzdolabının kapağını açık unuttu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sadece bu durumlarda empati yapabildiğimiz için olabilir mi? Allah akıl vermiş kimine imkan vermiş, Allah'ın işini sorgulamak yerine imkanın varsa dışardaki insanlar için bir şey yap hadi yapamıyorsun bir telefon açman yeterli evsiz insanlarımız için bakım evleri var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ya bak üsümeyi geçtim canım acıyodu artık

1|0
    0|0
  • Allah hiç bir kuluna taşıyamayacağı yükü yüklemez canım
    Acaba bizim yoksulların halinden anlayıp yardım etmemiz için olabilir mi?

1|0
    0|0
  • Tam angora kızısın ya :D Aç bir Merkez Efendinin hayatını oku. Ona neden Merkez efendi denmiş onu anla. Sonra diyeceğim o ki Allah değil mi istediğini yapar Allah Allah :D

0|0
    0|0
  • Hayatımda bu kadar saçma bir soru daha duymadım😀

0|0
    0|0
  • ibret al diye niye olacak

0|0
    0|0
  • C dedim.

0|0
    0|0
  • Allahin yarattiqi soququ yarqilamak sana dusmez.

0|0
    0|0
    • öylemi diyosuun :D

• Bnde bilirim soququ ardahanda 6 yıl kaldım bazen -40 dereceye kadar iniyordu bana soğuğu anlatma :D evsiz kalanlarin Allah yardimcisi olsun teknoloji ve bilim diyosun doğru ilerledi artık 5000 hp lik arabalr bile cikti ama faydasi yok kader bu Allah nasil isterse oyle olur Allah kimsenin omuzlarina tasiyamayacaqindan fazla yuk vermez kardesim :) Allah bole istemis bole olmus tek sana deqil bana herkse kimseye Allah bunu neden boyle yapti demek dusmez futbolcu ribery var onun yuzunde bir yara var onu arastir anlarsin demek istediqmi :)

• ya iyide hiç sorgulamadan itaat etmek de bana tuhaf geliyor mesela.. deniyorki 4 kadının şahitliği 1 erkek ediyor mu neymiş.. neden böyle? ya da erkek neden 4 kadın alıyor imam nikahıyla. bu gibi şeyler kafama takılıyor. bnde müslümanım sonuçta ve bunları düşünüp sorguladığım için dinden de çıkacak deilim sadece merak ediyorum NEDEN diye

• ankaraya gelcem gelemıyom bende yollardan dolayı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yalnız burda Allah hakkında böyle saçma sapan şeyler deyip, sorunun sonuna da "tövbe yarabbim ya" demek de ayrı bir ironi. Sence?

0|1
    0|0
  • Ankara neki Erzurum - 50°
    Sabretme şükret

0|0
    0|0
  • Cidden -22 miydi ya

0|0
    0|0
    • valla uydudan cep elime bir program yükledim anlık hava durumunu gösterio saban 0715 te -22ydi

• Soguktu evet ama o kadar dustuguni hic bilmiyodum

• Ateist misin

0|0
    0|0
Yükleniyor...