Sizce Batılılar bizden daha mı hoşgörülü ve ahlaklı batılıların bazı özellikleri yok gibi bizde?

Arkadaşlar sizce Türkiye'deki müslümanlar mı daha ahlaklı yoksa gavur dediğimiz insanlar mı Çünkü niye diye soracak olursanız alttaki fotoğrafa bakarsak otobüste Peygamber Muhammed Hayat ışığı
Doğruluk öğretmeni inananlar için bir lütuf yazısı var ve Müslüman olsun hristiyan olsun hiç kimse tepki göstermiyor ve hoşgörülüler bizde ise müslümanlık var ama hoşgörü yok düşünün bizim otobüslerde hz. isa'nın sözü yazsa ya da Türkiye'de kilise inşa edilse kimse saygı göstermez aksine tepki gösterir hatta savaş bile patlar ama batılılarda gerek müslüman olsun gerekse başka dinden olsun hiç tepki göstermiyorlar ben diyorum onlar bizden daha müslüman ve inançlı bizde ise müslümanlık var hoşgörü yok inanç yok diye düşünüyorum ama ordaki insanlar daha dinlerine bağlı diye düşünüyorum siz bu konuda ne düşünüyorsunuz bu konuda? Not:Fotoğrafın çekildiği yer İngiltere'dir
Sizce Batılılar bizden daha mı hoşgörülü ve ahlaklı batılıların bazı özellikleri yok gibi bizde?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...