Ne olur yardım edin?

Ablamin bir sevgilisi var defalarca konuştum birbirlerini seviyorlar. 2side olgun oğlan is ev falan ayarlamaya çalışıyorum 1.5 yıldır görüşüyorlar. Sık sık yüz yüze gorusmuyorlar. Ama ben bunu sindiremiyorum. Sinirleniyorum 2sinden birini gebertecem. annemin haberi var babamin yok ne yapmam lazım cok zor durumdayım birini oldurcem

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ablanın sevgilisi var diye katil mi olcaksın? Seninde sevgilin olmayacak ama oda bir aile kızı nasılsa ;) Hala bu zihniyet var yaa insanın inanası gelmiyor.

0|0
    0|0
    • Yok sevgilisi olduğundan değil. Benim hiç sevgilim olmadı olmasini da istemiyorum zaten. Bu konuda biraz yanlış anlaşıldım zaten tanışmak lazım fakat 1.5 yik önce geleceğim dedi ve hala gelecek ablam bittiğini söyledi araştırdım hala konuştuklarını öğrendim. Bizim ailemiz dindar ve maneviyatli bir ailedir. Fakat ablam bir türlü İslama uygun davranmadı. Ama sevgilisi isteyince kapanıyor nasıl olacak

• Islamda değil bütün dinlerde Allah'ın yarattığı canı bir tek Allah'ın emriyle alınabileceğini, insan öldürmenin günahını bunun Kuran-ı Kerim'de yasak olduğunu bilmediğin için sende islama uygun davranmıyorsun bu bir. Ikincisi sevmekten başka ne yapmış ablan onuda anlamadım buda iki.

• Kardeşim o benim sinir ile yazdığım lafın gelişi söylediğim bir laf. Babami kandırmasını ve kendini kandırması

• Neden sindiremiyorsun

0|0
    0|0
    • Kaldırılmasını bizi saf zannetmesini babami kandırmasını annemi üzmesine kendini üzmesine sindiremiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Babana söyle çocuk 1,5 senedir görüşüyorsa ve aileleri araya katmıyorsa niyeti ciddi degildir

0|1
    0|0
    • Babamın kötü bir şey yapmasından korkuyorum

• Yani zarar görür demek istiyorsam yanlış anlama piskolojik açıdan demek istedim.

• Anladım kardeşim

Yükleniyor...