Gercekten çok merak ediyorum?

Ben başörtülü birisiyim ve bundan da şikayetçi degilim yanlış anlaşılmasın. Benim iki tane yakın arkadaşım var. Bir ortamda direkt herkes onlara bakıyor. Kıyaslama yapmayayim diyorum ama olmuyor. Mesela karşı cinsten birisi asla beni seçmiyor. Çirkin birisi de değilim ama bu durum cok tuhafima gidiyor. Neden boyle sizce merak ediyorum? Ayni durumda olan var mi benim gibi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Cunku açık olan kıza yaklasmak daha kolay anladın mı, her bakımdan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen ağırbaşlı olmalısın çünkü onlar gibi büyük bir sorumluluk almıyorsun üstüne bu ağırbaşlılığından olabilir

1|0
    0|0
  • Ne için seçtiğine bak bence kimsenin oynaşi olma kaba tabirle belkide seni insanların kötü emellerinden koruyor!!! İyi düşün

1|0
    0|0
  • Kapali kizlar daha zordur fikri vardir erkeklerde... Genel dusunce bu

1|0
    0|0
  • Ruhu değil fiziği sever insanımız

1|0
    0|0
  • Kapanmaktaki amac bu zaten

1|0
    0|0
  • ben de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Canm bende kapaliyim ve senn ne demek istedigini anliorum genel olarak ben acik arkadaslarimin hepsinden daha guzelim bunu kesinlikle kendimi ovmek icin soylemiorum cevremdekiler boyle dio ama onlarin sevgilisi var benm yok onlar hic evlilik teklifi almamis ama ben cok aldim aradaki baglantiyi anladin mi canisi emin ol ciddi dusunen seni secerdi ha bunu kesinlikle aciklaras sadece sey gozuyle bakilio anlaminda soylemiorum

0|0
    0|0
    • Bana kendimi anlattin ben de evlilik teklifi aldim. Ama arkadslarim asla basit degiller onlarda da ciddi duaunen var tabi

• Yok canım yanlis anlamiyorm seni :) mesela bir tane cocuk var diyo benm evlencgm kiz bakimlk olck dikkat çekeck yanimda yuruken herkes dönüp bakacak. Bu fikrnden dolayı benle olmadi kapali oldgmu ogrennce nolduysa artk beni acikken görmüştü bir dugunde

• Anladm canm 😉 ayni durum bendede var yani sikinti yapma

• Bende o durumdaydim ve çok kotu bu arkadasin sizi sürekli küçük düşürmesi ve ssizi kotu duruma koymasindan kaynaklanior

0|0
    0|0
    • Arkadaşlarımdan yana hic bir sorun yok hatta onlar beni cok güzel buluyo ve bir ortamda boyum uzun diye onlardan daha cok dikkat cektgmi düşünüyorlar

• O zaman Kapali olduğun için dur

• Kapanmanin amacı bu zaten helalin disindakiler bakmasin diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...