Babamın cüzdanından para aldım ne yapayım? nolur yarım edermisiniz?

arkadaslar babam anladı annemden kardesimden hepimizden şüpheleniyor söyleyemiyorum sessiz sakin herkes kendi kafasına göre oturuyor çok pişmanım ama olmuyor utanıyorum kendimden babam hakkını helal etmiyormus kim aldıysa artık güven diyebişey kalmadı ama benim aldımı ibliyor sadece kanıtı yok diye ortaya sölüyor belli bir süre sonra unuturmu sizce? daha önce böyle bişey yaşayan var mı?

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• Ben lisedeyken almıştım annemden paralar ortalıkta duruyordu hep ve bir defa fikir çatışması yaşadık... ben de aldım üsleik büyük miktar... sonrasında insan kendisini çok kötü hissediyor. Bence hemen itiraf et. İtiraf edersen hemen unutmasa da hatanı anladığını bilmek onu mutlu eder. Benim kimse anlamadı ve yine de bir gün (ne zamansa artık) itiraf etmeyi düşünüyorum :D Bildiğin hırsızlık bu...

0|0
    0|0
    • etmezsem unutulmaz mı aramız düzelmezmi yav

• söylemesem de bir daha yapmasam olur mu dersin hrbi çok kötüyüm Şu an yüzüne bakamıyorum adamın

• Karla b. ok örtülmez. Tekrar güvensin istiyorsan HEMEN söyle.

En İyi Erkek Görüşü

• ailen nasıl bir aile bilmiyorum ama itiraf et özür dile elini öp ve bir daha yapma asla ! yoksa o an duyduğun heyecan devam ediyor ve bu sefer gelene gidene dadanıyorsun sonunda yakalanıncada daha kötü oluyor...
    bir abi tavsiyesi dediklerimi dinle git özür dile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İnsan neden babasının parasını çalma gereği duyar ki anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • annene soyle o da babana soylesin en mantıklısı saklama

1|0
    0|0
  • Cahhillik etim baba affet de parasini versene niye bukadar geriliyosun.

0|0
    0|0
  • Şüpheyi başka yöne Çek kesinlikle harcama yaptığın ortaya çıkmamalı yeni şeyler alırsaan belli etme

0|0
    0|0
  • niye istemedin ki bence soyle aldığını

0|0
    0|0
  • isteseysin verirlerdi zaten niye çalıyosunki

0|0
    0|0
  • Eline para geçince fazlasıyla babanın cüzdanına koy

0|0
    0|0
    • fazlasıyla koysam nolucak adam bir kere güven kaybı yaşadı fazlasını koyunca vicdanım rahat mı eder ondan mı bahediyorsun

Erkekler Ne Diyor 13

• Her para eksilmede gözünün önüne sen gelirsin al alma farketmez :)

En dogrusu kimse yokken yanına git ve dogruyu söyleyip özür dile..

0|0
    0|0
    • usta söleyemiyorum belli bir süre unutulmaz mı

• Sanmam unutmaz :) dediğimi yap daha çabuk unutur..

• arkadaş bende küçükken babamın cebinden para caldım fakat sonu hiç iyi bitmeni blta sopasıyla dövdü :D benim tavsiyem biyerden para bul kaç para aldın bilmiyorum ama bulabilirsen bunu yap bulduğunda git babana ver ve baba ben aldım lazımdı onun için bende şimdi buldum para sana getirdim gecenlerde söyliyemedim sinirlisin diye ama hakkını helal et de ya da bulamazsan yinede söyle sen ailenin huzursuz olmasından dağa iyidir

0|0
    0|0
    • usta ben paranın 10 katınıda versem o adamın güveni kırıldı aldım para küçük bir miktar onu rahatsız eden benim bu hareketim zamanla unutmaz mı

• kardeş sen git benim dediğimi yap yav gözünü sevim en azından dürüşt bir oğlum var der güvenini kazanırsın

• Geri koy. Hırsızlık yapma. İzin al. Parayı aldığını söyle ve özür dile, her baba anlayışla karşılamaz ama senin gönlün rahat olur.

0|0
    0|0
  • Suçu annene at, baban anneni bıçaklasın annen mezara, baban hapise, kardeşin de yetiştirme yurduna, ev de boş kalır kız atarsın. Oha bunu ben de uyguluycam lan ama eve atacak kız yok:(((

0|0
    0|0
  • Ne kadar aldın neden aldın?

0|0
    0|0
  • kaç para aldın?

0|0
    0|0
  • unutur ben de yürüttüm en sonunda kaybettiğine inandı

0|0
    0|0
  • kesinlikle babana söylemelisin en iyisi bu birdaha da yapmassın çünki utanıyorsun özür dilemelisin.

0|0
    0|0
  • Unutur

0|0
    0|0
  • ne kadar aldın la: d

0|0
    0|0
    • mesele miktarı değil güven kaybı

• Dayağı göze al söyle. Yoksa bu şekilde kalır olay toparlayamazsın.

0|0
    0|0
  • YERİNE KOY ONU KOCAMAN ADAM OLDUN HALA AKLINI BASINA ALMAMISSIN :d

0|0
    0|0
  • bende yaptım eskiden kendini hırsız gibi işe yaramaz hissediyorsun ama akıllan bir daha çalma bende o günden bu güne hiç böyle birşey yapmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...