Ben inatciyim o benden de inatci?

inatcilik yapiyoruz. o da yazmiyor ben de yazmiyorum. ama dayanamiyorum cok özlüyorum. o cokkkk inatcii. her defasinda ben yenik düsüyorum:( kaybetme korkusu da var tabiii.. ne yapmaliyim?

1|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• inat yaptığın şeye bağlı.

0|0
    0|0
    • söyle söyleyim; cok kiskanc biriyim, cok fazla hem de. o bunu biliyor ve kiskandirmak icin cok fazla sey yapiyor gözlerimin icine baka baka. telefonu onun vazgecilmezi. tus kilidi var vermiyor sifresini. biseyler gizledigini düsünüyorum. inat yapiyor vermiyor sifreyi. beni cok kiskaniyor ama benim gözümün önünde baska kizlarla sohbet ediyor:( bazen kiskandigimi cok belli ediyorum o da neden bukadar kiskaniyosun ki? falan diyor. sabrimi zorluyor bazen seni seviyorum diyesim, itiraf edesim geliyor. simdi de inat ediyoruz yazmiyoruz birbirimize. ben özlüyorummmmm

• yemin ederim cok ama cok tuhaf

• Galiba kızlar acıyı seviyor. Mutlu olmayı değil..

En İyi Kız Görüşü

• Aşk herkesten inatçı 😜

1|0
    0|0
    • offf cildirmak üzereyim

• Uzaklaşma çocuktan yani kıskanmanın dozunu azalt zaten farkeder o ne oldu artık kıskanmıyorsun falan der tabi yapmak zorunda değilsin tavsiye sadece

• evet haklisin. sansimi denemeliyim. ama ben bukadar inatci birini gömedim. inatci oldugu kadar kurnaz ayni zamanda

Erkekler Ne Diyor 1

• ibende inatcıyım bisi ypma

0|0
    0|0
    • böyle devam mi edelim? bir haftadir yazismiyoruz :(

Kızlar Ne Diyor 4

• Kimse vazgecilmez degildir once bunun bilincinde ol.

0|0
    0|0
  • sen inatçılık yapma bari :)

0|0
    0|0
    • üzülen taraf olmaktan korkuyorum..

• Sen yaz bence bende ayni durumdayım elimde olsa ben yazarim ama yazmam geriyoo :/

0|0
    0|0
    • bir hafta dayanmisimm simdi yazsam hersey bosaaa

• senin durumun cok daha kötüymüs..

• Aşkta gurur olmaz dostum yaz gitsin dünyanın sonu değil ya

0|0
    0|0
    • cok simarttim onu zaten. biraz onun ugrasmasini istiyorum

• özel olmasaydin mesajlasirdik bariiiii

• Sende Özelsin canım ondan özel yaptım

Yükleniyor...