Erkekler, küçük göğüslü bir kız sütyen giymiyorsa ve meme uçları belli oluyorsa ne düşünürsünüz?

Kadınların bu konudaki düşüncelerini genelde biliyorum ama erkeklerin ne düşündüğünü çok merak ediyorum.
Sütyen sonuçta göğüsler sarkmasın diye takılan bir şey. Fakat göğüslerinin sarkma ihtimali olmayan kızlara da sütyen giyme konusunda baskı yapılıyor. Bazı kadınlar meme uçları belirgin olmasın diye uğraşıyorlar, bazıları da takmıyor bile. Siz erkekler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Göstermek istiyor

0|0
    0|0
    • neden böyle düşünüyorsun ki?

• yoo. yıllardır sütyen takmam etrafımdakiler ve ilişki içinde olduğum erkek hiç takmadı. burdan aldığım cevaplar da beklediğim gibi zaten. bu cevabı veren tek kişi sensin. genel bir bakış açısı değil yani

• O zaman olabilr

Erkekler Ne Diyor 38

• Benim için fark etmiyor. Sonuçta ben onları görünce o kadın hakkında kötü düşünmüyorum ama başına gelecek şeyleri düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Kucugu buyugu yok bu isin, takmasi gerek. bazen goruyorum sadece atlet giyiyorlar sallaniyor ya da ucu gorundugunde hos bir durum olmuyor.
    O zaman ufak penisli erkeklerde kilot giynesin, ayni durum..

0|0
    0|0
    • neden takması gerekmiş? neden meme uçlarımızı kapatmak zorundayız?
      isteyen külot giymesin kimi ilgilendirir yav

• Hayır göğsüm dümdüz değil. ama sarkık değiller o yüzden sütyen giymeme gerek yok.
      Beni rahatsız etmediği için sorun değil. Ben meme uçları belli olan kız hakkında ne düşünürsün diye sordum. yollu falan der misin mesela

• Hayir ya ne alakasi var, yollu falan. Yazimdan bu anlasiliyorsa ozur dilerim boyle demek istemedim. Ilk yorumumdada soyledim, atlet dahi giymeyen kiz gordum, gogusleri lop lop sallaniyor, isteywn istedigi gibi giyinsin banane (toplum kurallari icinde) ama bir erkek birey olarak "estetik" durmuyor diye dusunuyorum..

• Benim düşüncemin önemi yok ki nasıl rahat ediyorsalar öyle yapsınlar.

0|0
    0|0
    • zaten önemi yok, ama ben merak ediyorum. soruma genelde beklediğim gibi cevaplar aldım zaten. çoğu kişi takmıyor

• Memesiz bir kadın, lastiksiz bir araba gibidir.

0|0
    0|0
    • saçma. etrafımdaki kadınlardan çok daha küçük göğüslerim var ama hepsinden daha kadınsıyım

• nolmuş yani? yine de güzel ve kadınsıyım. fazla anlam yüklüyorsunuz bence.

neyse ben sadece meme uçları belli olan kız hakkında ne düşünürsün diye sordum. yollu falan der misin mesela?

• Demem buna hakkım yok, ama yinede arkadaşım olsun o kız...

Bunu çok isterdim.

• Seksi olur :)
    Bu arada son yapılan araştırmalara göre sütyenin göğüs sarkmasına hiçbir etkisi yokmuş :)

0|0
    0|0
    • hayır demek istediğim genelde büyük göğüsler sarkık yapıda oluyor ve kötü görünüyor sütyen de o görüntüyü toparlıyor ya.

kız hakkında ne düşünürsün yollu falan der misin mesela?

• Yok yollu falan demem, güzelse güzel derim :)
      Evet sütyenin asıl görevi göğüsleri daha güzel göstermek aslında, o yüzden doğal olarak güzel görünen niye yollu olsun ki, daha güzel olur sadece

• Bence öyle dikkat çekebilir

0|0
    0|0
    • tamam ama sen böyle bir kız gördün hakkında ne düşünürsün

• Tamam küçükte bu kadar rahatlık olmaz ki derim 😄 hele kış ayindayiz. Daha sıcak tutar bence takmak

• Küçük göğüs derkene tahta kibinse hiç hazetmem.

0|0
    0|0
    • neden küçük göğüsten hazetmezsin ki çok saçma.

• olmalı derken? benim tahta göğüslerim varsa ben kadın değil miyim çekici olamaz mıyım yani? çok saçma.
      ayrıca küçük penis sevmem falan demedim. hiç görmedim o yüzden küçük penisle ilgili bir düşüncem yok

• Herkeşin hoşlantı algısına kimse karışamaz. Ama gerçekten gizli mavi değilsen Pııstt küçük bir sır. Küçük penis sevmiyorsunuz. Tamam sexin s. sinden anlamayan çoğu erkek arkadaşlarının zorlamasıyla seks olayına giren yurdum Ke.. Zogilleri dışın da gerçek sexin hazzını yaşayan bayanların 100 de 99.999 u küçük p.. nis sevmezler. Hatta Fak you Küçük Penisli erkekler derler. Ee biz de tahta göğüslü kızları ee nassıl diyeyim pek sevemiyoruz. Fak You Tahta göğüslü kızlar da demiyoruz ama siz hemcinsleriniz kadar kaba diiliz. Küçük şeyli abilere diyen hemcinsleriniz gibi.

• Biz de giymiyoruz ama biz erkeğiz hem bir şey diyemeyiz gereksinim yok ise kadınların südyen takmaması daha doğal olur bence çünkü sütyen dediğin o kadar gereklli bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Minyon kadinlari sevdigim gibi minimalistleri de seviyorum, bence kucuk gogusler buyuk avantaj ileriki donemler icin, milf statusune geldiginizde anlarsiniz :) komsunun ki dizine kadar sarkarken ve yururken top gibi sektirmeye calisir falan hfjdjdkd

0|0
    0|0
    • sadece meme uçları belli olan kız hakkındaki düşüncelerini merak ediyorum

• Hmm nipples, severim. Seksi durur.

• cf.kizlarsoruyor.com/.../...-97c3-f46499fa0e6f.jpg
    şimdi böyle biri taksa ne olur takmasa ne olur...

0|0
    0|0
    • terbiyesizlik yapma.

• hayır. kimseye de böyle uyarılar yapmayın.

• sende cevabından hoşlanmayacağın sorular sormazsın...

• bişey düşünmem heralde

0|0
    0|0
  • Olabilir ne diyelim

0|0
    0|0
  • Meme olmasada göstermeye çalışıyor demek ki.

0|0
    0|0
    • neden böyle düşünüyorsunki. meme uçlarımızı neden gizlemek zorundayız?

• çok saçma bir ilişki kurmuşsun gerçekten iyi misin sen ya

• İşinize gelmeyen birşey için hep zaten saçmalayan biziz, iyi olmayan biziz ne güzel be Ankara .

• hırrrrrrrrr :)

0|0
    0|0
    • kız hakkında ne düşünürsün dedim

• hiç bişi düşünmem. Ben don giymesem sen ne düşünürsün? Aaa sütyen giymemiş der geçer giderim.

• Yalarım :D

0|0
    0|0
  • Etraf namusuz dolu yanlis bisey yaparlar hayatina mal olur dikkatli ol derim

0|0
    0|0
    • saçmalıyorsun emin ol kadının nasıl giyindiğinin hiçbir önemi yok onların bir şey yapması için

• Yanlis anlama beni namusuz dolu etraf tahrik olurlar bir namusuzluk yaparlar eger yanlis anlayacak bisey soylediysek k. b.

• Nesini düşüneyim? nasıl isterse öyle gezmekte serbesttir bir kadın. Ister takar ister takmaz.

0|0
    0|0
    • insanların ne düşündüğü önemli değil. ben yıllardır takmıyorum. gerçekten bu konu hakkında erkeklerin ne düşündüğünü merak ettiğim için sordum ve beklediğim cevapları alıyorum. çoğu takmıyor

• küçük gögüsleri ile dikkat çekmeye çalıştiğini düşünürüm.

0|0
    0|0
    • ben meme uçlarımdan utanmadığım için neden "dikkat çekmeye çalışıyor" oluyorum?

• kıyafetin üstünden gögüs uclarını görmek tahrik edebilir beynimle değilde başka bir yanımla düşünüp konuşabilirim. sexy gelirsin. İnsanların bakış açılarını boşver yani. Nasıl rahat ediyorsan öyle takıl. Güzel bir sloganım var mesela sütyene hayır memelere özgürlük.

• sütyen rahatsız ediyor

0|0
    0|0
  • öyle çok belli olacağını sanmam. ama illede südyen takmayacaksa göğüs ucu bandı kullanılabilir

0|0
    0|0
    • neden göğüs uçlarımızı kapatmak zorundayız? kız dar bir şey giymiş ve bayağı belli oluyor ne düşünürsün?

• abartılı bulurum. yani bana çekici gelmez

• Hiç dayanamammmm
    Çok severim küçüğü

0|0
    0|0
    • arkadaşım fantezileriniz beni ilgilendirmiyor kız hakkında ne düşünürsünüz dedim

• Fantazi yapmadımyaa
      Cool diye düşünürüm ne düşüncem

• tahrik edici buluyorum desem :)

0|0
    0|0
    • kız hakkında ne düşünürsün?

• ya cesur vucuduna güvendiği kanısına varırım , ya da erkekleri teşhir etme arzusunda olduğu

• Şu göğüs ucu bantları olacaktı onlardan kullansana

0|0
    0|0
    • ama gerekli değil neden kullanayım? neden göğüs uçlarımı kapatmak zorundayım? soruya cevap versen

• sanane. kullanmıcam

• Fikrimi söyledim terslemenin bir anlamı yok. İyilik de yaramıyor

• Uclarin belii olmasi iyi ama baskasinin gormesi kotu

0|0
    0|0
    • neden?

• kaç gözü çıkarabilirsinki dedin de etrafımdakiler umursamıyordu yıllardır

• Tamam onlar oyle dıye ben oyle olmak zorunda degılım ve ben umursarım deger verırım kıskanırımm

• İşte özgürlük buuuu

0|0
    0|0
    • kız hakkında ne düşünürsün?

• anlamadım durum derken

• Göğüs durumunu

• itici gelir

0|0
    0|0
  • silikon meme yaptrsn canm

0|0
    0|0