Babamın güvenini kırdım bakar mısınız bi?

arkadaslar yalan yok acil paraya ihtiyacım vardı adamdan daha yeni istediğim için utandım uyuduğunda cüzdanından 20 tl aldım ama alırken elim titredi sabah kalktığında farketmiş annemi aramış benim yaptığımı düşünüyormuş zaten öyle ama direk suçlama olmasın diye ailemi de suçluyor yani anneme kardeşime sanki onlar yapmış gibi bakıyor çünkü kimin yaptığını bilmiyor mesele paranın miktarı değil biliyorum mesele o güven kırıklığı annemin o hali bana çok koydu arkadaslar söyleyemiyorum eğer söylersem elimi kırar biliyorum bu konularda çok katı asla yapmamam gereken şeyi yaptım bir daha asla yapmam ama babam hakkını helal etmediğini söyledi nolursunuz iyi kötü bişeyler yazın

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bilmemmmmmmmmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
    • bence cesaretini toplayıp herseyı anlat ama eger yapamam dıyorsan bir arkadasımın cok ıhtıyacı vardı benden rıca ettı senın cuzdanından aldım geri koyacaktım de

• meselenin para olmadıgını anladım ama arkadasımın cok ıhtıyacı varmıs almak zorunda kaldım de özür dile ama yapamam diyosan bosuna güven kırmıs olcan daha da fazla illaki unutlur ama unutasıya kadar gğvenını kazanman zor

• ya açıkcası olay şu annemden ve babamdan para almak artık ağır geldi çalısmayada izin vermiyordu o yüzden aldım ama ben desemki arkadasım annem der benden niye almadın haklı da eğer dersem ben aldım o parayı ömür boyu güvenmez böyle en azından şüphesi var belki düşürmüşümdür diye

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım keşke ona söyleseydin napar ne eder verirdi o zaten simdi öyle gizlice alman calmak gibi oldugu icin verdigi terbiyeden de süphe etmiştir özür dile bence

0|0
    0|0
    • usta bişey diyemiyorum benim aldığım bilinmiyor diyemiyorum asla affetmice şey bu

• ya git söyle baba cok lazımdı diye 1 hafta icinde affeder

Kızlar Ne Diyor 2

• 20 tl toparla parayı aldığın yere yakın bir yere koy. Düşmüş gibi düşünsünler. Üzülme hepimizin böyle bir durumu olmuştur..

0|0
    0|0
    • babamın çantası var onun içinde cüzdan çantayı talan etmiş bu dediğini düşündüm acaba arabada sürücü koltunun arasına mı soksam parayı belki öyle düşünür bilmiyorum nabıcamı kafayı yicem

• Babanın güvenini kirmissin kötü olmuş ama tekrar güvenini kazanmaya çalış üzüldügünü belli et

0|0
    0|0
    • kimin yaptığı belli değil üzüldüğümü belli ediyorum ama o ben yaptım kalıbı çıkmıyor ağzımdan

• Baban senin yaptığını biliyor kesin o yüzden onun ağzından cikmadan sen söylemeye çalış bence

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...