MANTIKLI GÖRÜŞ BEKLIORUM BENIM ICIN ONEMLI ?

Antepe yeni atandigimda bir kizla tanistim en basta cok iyiydi guler yuzlu turkan soraya benzio yani cok guzel bu kiz ama zamanla bu kiz duraganlasti bunun bir sevgilisi varmis mühendislik okuyorum die bunu 5 yil maddi acidan somurmus ben kizla tanistigim esnada ayrilardi sonrada ogrendim bu adam kizi takip ediomus sevdigini felan soyluomus o yuzden aniden degismis aradan 1 hafta sonra nenesi geldi kizi bizden tamamiyle soyutladi bizimle konusmasini istemio kizi yonlendirio ve kizin psikolojisi coktu psikiatriste gitti calistigi yeri degistirdi ayrica is arkadaslari onu kullanio ve dislio ben bu nenesi yuzunden kizla iletisime gecemiorum kizin 5 dk yanindan ayrilmasini istemio onun yuzunden kiz daha bir beter oldu ben kizi bir psikolog tanidigima yonlendirdm ama kadn bunada izin vermio heralde ilaçlara ve kendisine bagli bir hayat surmesini istio bu durumda ne yapmaliyim sizce

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• çok uzun ya

0|0
    0|0
    • Mantikli cevap dedim bu ne simdi o insanin yerine koysan kendini ne demek istedigimi anlarsin

• Okuyup yazıcam cevabımı

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle illlaki kızın nenesinden ayrılmasının bir çaresi vardır. İşe diye de çıkar izin alır işten gider bence sen böyle yönlendir arkadaşını gitsin psikoloğa.

0|0
    0|0
    • Nenesi kizi oyle bir yonlendirio ki kizinda bir durusu yok kim ne derse onu yapio boyle bir insan bu yasa kadar nasil yasamis sasiorum ama gozlermin onunde erio ve ben bsey yapamiorum ailesindede psikolojik sorunlar felan varms gorus icn saol

• Rica ederim umarım iyi olur.

• Teskekkurler gorus icin ☺

• Arkadasina yapicak pekbi yardimin yok bence, cünki o kendini nenesine yönettiriyor saf bir kiz sanirim, keske ona yaklasma firsatin olsa, ama nenesi gözünü yummadan olmaz sanirim

0|0
    0|0
    • Aynen oyle malesef asiri saf ve kim ne derse onu yapio

• Aynen ama ilk defa boyle bir insanla tanisamiorum inanin cok uzun bir meseleydi cok kisa bir seklde anlatmaya calistm bu kadarini yapabildim ancak okuyup gorus bildirdiginiz icin tesekkur ederm saolun

• Bazi insanlar malesef öyle birine sormadan danismadan wcye dahi gidemezler bu tip insanlar yönetilmeye alismistir lider yönleri yoktur, bende cewap wermeme wesile oldugunuz icin size tesekkur ederim iyi aksamlar

• nenesinin haberi olmadan bir psıkologa götürmelisin

0|0
    0|0
  • gizli gizli psg. dan destek almalı artık iş size düşüor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...