'Yakşamlar' dediğim için dillere dolandım?

'Yakşamlar' değil iy (i) akşamlar demem gerekiyomuş. Allah aşkına böyle bir saçmalık olabilir mi? Kendimi çok küçük düşmüş hissettim. Olaylar beklemediğim bir anda gelişince tepki de veremedim. Biraz akıl verin. Bu önemli bir detay mı ya? Geri dönüp hıncımı alsam mı? Off çok sinirim bozuldu..

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Halk dilinde zaten "yakşamlar" ya da "iyi akşamlar" şeklinde denilir ama daima "iyi "akşamlar şeklinde yazılır. O yüzden sizin bir hatanız yok bence :)

1|0
    0|0
    • Dimi ya ben zaten hızlı konuştuğum için yutuyorum sanırım. Ama cahilmişim gibi lanse edilince kötü hissettim ya

• Onların bilgisizliği olmuş yani bence dert etmeyin. İstanbul ağzı dediğimiz konuşma tarzında bile "yakşamlar" denilir yani bunda bir mahsur yok :)

En İyi Kız Görüşü

• takma unutulur

1|0
    0|0
    • unutulup unutulmaması değil mesele. Bilmiyo da olabilirim hatta ama nasıl böyle dalga geçer gibi beni küçük düşürebilirler. Çok utandım ya bir şekilde kızgınlığımı atmam lazım sanırım

• ya insanlar böyle..
      biri bir pot kırsa da malzeme çıkarsak diye uğraşırlar. bence abartılacak bişe yok takma

Erkekler Ne Diyor 14

• bir süre daha onları takmadan YAKŞAMLAR demeye devam et. geri adım atmana ya da kötü hissetmene değecek bir konu değil

1|0
    0|0
  • bunun önemi bulunduğun ortama göre değişir.. ama bir kız karşımda bana 'yakşamlar' dese onu samimi bulurdum :D

1|0
    0|0
  • ahahahah yakşamlar mı dedin :D neyse hadi sana yakşamlar :D.

1|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyon

1|0
    0|0
  • Ergenlik çook kötü bişey çook.

0|1
    0|0
  • Keşke " yakşanlar " deseydin =((

0|0
    0|0
  • Haksizsin.
    Neyse sana da yakşaamlar

0|0
    0|0
  • Çok büyütülecek bişey değil

0|0
    0|0
  • Gereksiz ulama yapmışsın önemli bir husustur çünkü dilimizi düzgün bir biçimde kullanmamız gerekir.

0|0
    0|0
    • O yüzden cünyır dev adam diyosun, eksik olma kardeşim 🙃

• Arkadaşım nicknameler le günlük yaşantında kullandığın kelimeleri bir mi tutuyorsun? Bu kadar mı cahilsin?

• Yok yok ben neyin ne olduğunu biliyorum rahat ol sen

• Unut gitsin sinirlenirsen bu olayi sakiz gibi kullanırlar unut

0|0
    0|0
    • Burda gelen tepkilerden sonra daha da dışlanmış hissettim. Bu günü hayatımdan çıkarabilsem ne hoş olurdu..

• Teşekkürler öneriniz için aklımda 😊

• Hayatta kafaya takilicak sey war takilmicak sey war 😊😊

• Yaksamlar nedir yahu yil olmuş 2016

0|1
    0|0
  • Yakşamlar ne ya? :D nerenin türkçesi o

0|0
    0|0
  • İyi akşamlar derken yakşamlar oluyo niye böyle ilginç geldi anlamadım

0|0
    0|0
    • Ya dimi ben de iyi akşamlar olduğunu biliyorum ama söylerken öyle çıkıyo bak sende de öyleymiş işte

• Bende birkere iyi geceler demiştim saat gece 11 falan iyi akşamlar diycek mişim geceyken nasıl akşam diyeyim ☺️

• Hahah artık yoldaş sayılırız bence saçmalamalarımız baya paralelmiş baksana 👊🏻

• Ayrıntılara takılmamak gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...