400 lira nerenize battıysa?

400 lira kredi alıyorum babam bana gönderdiği 400 lira harclığı kesti sana sadece kiranı yollayalım yeter diyor şimdi hak mı bu arkadaşlar ben Çanakkale de sevglim İstanbul da ayda bir görmeye gidiyorum ben bu 400 lira ile kızarkadaşımı mı göreyim çanakkalede kendime yemek mi alayım arkadaşlar napıyım siz söyleyin? Bu arada çanakkale de otobus parası 50 lira veriyorum ist gidiş geliş 80 lira veriyorum geriye kalan 270 lira oluyor babamda annnemde ilişkimi biliyorlar

Güncellemeler:
Bu arada babamın geliri 5 bin lira civarında

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• anne babaların çocuklarının gönül işlerini finanse etmek gibi bir yükümlülükleri yok. part time iş bul. olmadı kız senin şehrine gelsin

0|0
    0|0
    • ben babamdan fazladan para istemedim ki kredi almadan once bana 850 lira gönderiyoru 450 lirası kira ve faturalara gidiyor bana 400 lira kalıyordu kredi alınca birden 400 lira harçlığımı kesti ben o krediyi babamlardan daha fazla para almıyayım diye istedim onlardan istediğim daha fazla para göndermeleri değil ki sadece aynı parayı göndermeleri zaten krediyi ben kendim ödeyeceğim

• Sen babana sordun ordan mı biliyorsun?

• Ben para için babamın arkasından atıp tutmadım ordan biliyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Adamım birazda aileni düşün. Okulunu bitir mezun ol. Sonra bol bol gezersin sevgilinle.

0|0
    0|0
    • Diyorum ki parası falan yoktur diye ama babam 5 bin liraya yakın maaş alıyor

• yok o para sadece benim aldığım 400 den düşen para 400 alıyorum kredi 50 lira çanakkale bilet parası de 80 lira İstanbul gidiş dönüş bilet parası bana kalan 270 lira para

• Hıı anladım. O zaman haklısın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendince haklısın kardeşim. babanın borcunu harcanı bilemem tabi lakin yoksa ki , senin harçlığını kesmesi yakışmamış ona. yardımcı olması lazım oğluna.

0|0
    0|0
    • 5 bin lira maaş alıyor

• yok la daha bugun 500 lira banka hesabına attılar bankada da iyi para var hesap cüzdanlarını gördüm bugun

• bilemeyeceğim bilader. söyle babana. baba yetmiyor diye. burdakilerin aynısını babana söyle güzel bir şekilde

• sende söylemeseydin kredi aldığını.. suç sende

0|0
    0|0
    • Ne bileyim böyle insafsız olacaklarını sonuçta krediyi ben ödeyeceğim

Yükleniyor...