İnsan olan burayı okur?

Ben erkekliğimden utanıyorum ben kendimi artık insan olarak görmüyorum çünkü hemcinsim olacak piçlerin yüzünden artık ben insanlığımı kaybettim!!! Ben artık kaldıramıyorum!!! Ne istiyorsunuz kadınlarımızdan - kızlarımızdan özgecan dam tutun dünkü tecavüz mağduru kardeşime kadar!!! Tecavüz e uğrayan kızlar bundan sonra bacım damgasıyla dolaşacak neden şerefsiz bacım çocuğu erkekcikler yüzünden!!! Ben erkek olarak ağlıyorum bu durumlara!!! Peki olmayan devletimiz!!! Cezasını sadece 3-5-10 yılla mı sınırlandırıyorlar!!! Kendi kızlarına karılarına bu olsa idam ettirir peki bizim bu gencecik kızlarımızın kardeşlerimizin suçu ne!!! Yok efendim gece 3 te dışarıda ne işi varmış!!! Sana ne be sana ne erkekler hiç evlerine uğramaz iken arkadaşım arkadaşım dolaşırken suçları yok kızların mı var? onlar insan değil mi söyleyin bana!!! Hangi erkek bu durumu benimsiyor bana söyleyin!!! Hala sevgilim bilmem ne hediye almadı içime boşladı hamile kalır mıyım yok efendim memem küçük o insanlar sizden daha namuslu şerefli iken neden tecavüz ediliyor!!! Sizin dertleriniz bu işte peki hiç o kızların yerinde oldunuz mu? Olmadınız!!! Belki de bu yazının sonunu kimse görmeyecek!!! Çünkü işlerine gelmeyecek peki kızlarımız kardeşlerimizin bir suçu var mı? Suçlu olan o erkekçikler onların cezası penislerini onlara yedirmektir!!! İdam ya da ölüm onlar için bir kurtuluştur!!! eğer bana katılmayan varsa o insanlığını kaybetmiştir!!!

#KadınaŞiddeteHayır
#KadınaTecavüzeHayır

1|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Helal sana şərəfli kankam umarim aldığın kararlardan pis man olmazsin sen yolunu hakk için secmissin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Uyanmaya başlamışsın ama böyle deli fişek olursan harcanman fazla sürmez akıl ve mantığı elinden bırakmamak gerek

0|1
    0|0
    • Benim kanım hızlı akıyor ondan fişek gibiyimdir ve ben her zaman bunu BM'yle düşünmüşümdür!!! Benim polislerde sabıkam çooookk var kafaya takma harcamaya çalışıyorlar ama olmuyor be edemiyorlar!!! Ve ben hep böyleyim fırlamayım!!!

• Diyecek bir şey bulamıyorum bir şey yapamadığım için bir şey demek de saçma geliyor artık

0|1
    0|0
    • Yapabilirsin yapamıyorum değil işte!!! Yapmak istemiyorsun!!! Yoksa hepimizin elinden herşey gelir!!!

• Hayir yalnis demedin

• @Anastasiyaaaaa sağol kankiş :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...