Tecavüzcülerin erkeklik uzvu kesilmeli haksız mıyım?

Gün geçmiyor ki haberlerde tecavüz haberleri eksilmiyor ve aksine artıyor.
Bu kadar aşağılık ve aciz insanların erkeklik uzuvları kesilmeli sonra aynı işlem onlara uygulanmalı ki yaşattiklarini yaşasınlar

1|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Kesilsin

0|1
    0|0
  • Kesinlikle haklısın

0|1
    0|0
  • Katılıyorum 👍🏻

0|1
    0|0
  • haklısın

0|1
    0|0
  • Aynen öyle!

0|1
    0|0
  • Nesli tükenmez bunların. Tecavüz edip yanlarına kâr kalmıyor. Kalamaz da.. aynı işkenceyi o lara da yapsan yine yerini dolduracak başka şerefsizler gelir. 30 yıl değil, ömür boyu hapis cezası verilsin ve orada işkence görsünler.

0|1
    0|0
  • Allah zaten belalarini veriyor da tam oradan iple baglayip asmali

0|1
    0|0
  • Aynısını düşünüyorum. Bakalım cesaret edebilecekler mi.

0|0
    0|0
  • Tecavüzcüden ne farkı kalıyor o zaman

0|0
    0|0
  • Hukuk doğru uygulansa yeterli ama onu bile beceremiyorlar.

0|1
    0|0
  • Hadım en caydırıcı ceza bence de

0|0
    0|0
  • hadım şart

0|0
    0|0
  • İdam geri gelmeli bence bu şerefsizlere

0|1
    0|0
  • Gece yarısı sabah eve gelen kızın şeyini de kesin

0|0
    0|0
    • Arkadaşım doğru veya yanlış düşüncen ama kadınlar ne kadar özgür olursa nesil duzelecektir emin ol

• aynen öyle yapılmalı bence de hadım edilsin şerefsizler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aynen knk

0|1
    0|0
  • Kesinlikle yapılmalı

0|1
    0|0
  • Evet suç aletini kesip ağzına vereceksin onun :D

0|0
    0|0
    • Laz ziya mi oldun?

• Aklıma o geldi birden erkeklik uzuvları kesilmeli mi kesilsin diyince o sahne aklımdan çıkmaz hep yapmak istediğim şeydir, bunu yapan biri için en uygun ceza bu bence o çakır değilmiydi ben öyle hatırlıyorum

• Bunun bir hastalık olduğunu düşünüp toplum içerisinde sıkça yaşanmasının sosyolojik etmenlerden kaynaklanabileceğini düşünmek daha mantıklı geliyor açıkcası.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Haksizsin kardesim cunku isi bilmiyosun.. Tahrik ettirecen uzvu uzayinca kokunden alacan.. 3 gun karanlik ortamda iskence ettikten sonra cikaracan meydana cirilciplak her bayana bir jilet verip kestireceksin sagini solunu ki halettigini bulsun..

0|0
    0|0
  • kesip ağzına yapışttıralım karşiim

0|0
    0|0
  • haksız buluyorum seni. sen neden tecavuzcu değilsin? hastalıklı kişiler kötü şeyler yapar. en mantıklısı toplumdan soyutlamaktır o kişileri ve bir daha insan içine salmamaktır. sadece cinsel organıyla mı tehdit ?

0|0
    0|0
    • Çelişmişsin

• pardonda hangi konuda? iki kelimeyle çeliştiğim şeyi yazar msıın. sanki hiç ceza almasınlar dedim.
      müslüman bir ülkede inancçlı insanlar allahın verdiği canı allahtan baskası alamaz derler ve sonra sen o tecavuzcunun amel defterini mi kapatacaksın idam edip. asıl bu ülke kendiyle ve inaç sistemiyle çelişiyor.

• Tecavüzcüler sadece erkekler değil, kadınlara ne yapacaksınız onu da söyleyin adaleti sağlayın.

0|0
    0|0
    • Kadınların suçu ne?

• Tecavüz eden kadınlar...

• Hmm anladım onlarinda cezaları verilmeli tabikide

Yükleniyor...