Kızların okumaması gerektiği düşünen cahil kesimi nasıl degerlendiriyorsunuz?

Kızların okumaması gerektiği düşünen cahil kesimi nasıl degerlendiriyorsunuz?

Bknz. "Kadınlar iş aradığı için işsizlik yüksek."

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kizlar tabiki okumali, karisi doktora gidince eşime bayan doktor bakicak diyen embesillere sesleniyorum""""kizini okulami yolladin kazma? bence kizlar mutlaka okumali, günümüz dünyasinda kadinlar malesef cinsel metaa olarak görülmektedir, okuyan kadin özgür kadindir meslegi olan we ayaklari üzerinde duran bireydir (insallah sen okumussundur)

2|0
    0|0
    • Evet sana kesinlikle sonuna kadar katılıyorum. Ve ben de sağlık sektöründeyim. Kadın okumazsa evlenir koca eline bakar. Kocası aldatsa, şiddet uygulasa katlanmak durumundadır. Zira parasal açıdan o adama muhtaçtır. Ve potansiyel hizmetçi olarak görülürler. Bu pislik insanımsı varlıkların eğitilmesi gerekiyor. Kızlarımız da okumalı!

En İyi Kız Görüşü

• Değerlendirmeye bile almıyorum öyle insanları. Cehalet içinde gebersinler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Eğitim öğretim hakkı sadece erkeklere mi has? Hayır. Kadınlarında kesinlikle eğitim öğretim hakkı vardır ve iş dünyasında yer almaları çok önemlidir. En basitine örnek vereyim. Sadece erkeğin bulunduğu bir iş ortamında küfür gırla gider. Ama ortama 1 tane bayan girsin. Küfür falan kesilir. En basiti bu. Sadece bu sebepten bile kadınların iş dünyasında olması büyük nimet ^^

1|0
    0|0
    • Değerli yorumun için sağol. Çok haklısın. Katılıyorum.

• Ben şahsen kendi kızım olursa inşallah en iyi şartlarda eğitim görmesi için elimden geleni yaparım. Ben doğum için hastaneye gittiğimde kadın doktor istiyorsam eşim için. Kızımıda okutmak zorundayım.

• Doktora gidip bayan doktor isterim diyenlere kapak olsun

3|0
    0|0
  • Okusa da anlamayacak insanlar onlar. O yüzden kendileri hakkında pek yorum yapmaya değer bulmuyorum. İnsanlar arasından tecrit edilip, domuz çiftliğinde yaşamaları daha uygun olacaktır.

1|0
    0|0
  • Haklılar. Kızlar ilkokuldan sonra okumamalı bencede.

1|2
    0|0
    • Yok artık

• Seni kendi haline bırakmak lazım. Polemiğe girmek istemiyorum zira laftan da anlamazsin sen.

• @castbiliv Tamam askim.

Soran sakin ol.

• Kadına da erkeğe de ilim farzdır.
    Adı üstünde; cehalet işte, bunları söyleten...

2|0
    0|0
  • Tarih olmaları gerektiğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Kadın erkek eşittir.

1|1
    0|0
  • O fikre mensup insanların üreme yeteneği elinden alınmalı. Onlardan olan da aynı onlar gibi oluyor.

1|0
    0|0
  • Kendin diyosun zaten adı üstünde cahil insanlar

1|0
    0|0
  • 50 kurek datbesi adinda bir film cekmek istiyorum onlarla :D

1|0
    0|0
  • Şu çoğu müslüman olan tayfa

1|0
    0|0
  • Din iman ögreniorsa amenna ama insanin maymundan yaratildigini arastirip gökyüznde uzayli var mı diye arastirici olcksa okumasn

1|0
    0|0
  • Keşke ölseler...

0|0
    0|0
  • Okumasina bisey dememde. calisma hayatina girmesinler. erkekler calissim. kizlar evde otursun veya kiz isleri yapsinlar terzilik tekstil falan gibi

0|0
    0|0
  • Cahili cahil yapan bilgisizliği değil ahlaksizligidir. Ahlak yapimizda sknti var.

0|0
    0|0
  • Cahiller iste :))

0|0
    0|0
  • takma kafaya panpa

0|0
    0|0
  • Geri kafalı cahil

0|0
    0|0
  • Bir toplumu bozan da düzelten da kadındır nokta

0|0
    0|0
  • Aynı ülkede bulunmaktan utanıyorum boyleleriyle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hastanede de bayan doktora muayene olmasınlar o zaman.

1|0
    0|0
  • bunu kalkıp da devlet erkanından birinin söylemesi elbette yüz kızartıcı ama işe yarayabilir. çok fantastik bir tasarı.

1|0
    0|0
  • Adı üstünde cahil. Ama yarı cahiller.

1|0
    0|0
  • At kafalılar. Kadın 'da okumalı erkekte

1|0
    0|0
  • Dediğin gibi cahiller

1|0
    0|0
  • Cahil.