Çirkin kız ve erkeklerin yaşamaya hakkı yok mu?

Neden hep güzel kızlar prim yapıyor. Erkekler hep onların peşinde. Diğer kızlar ise 30 lu yaşlarına geldiği halde bulamıyorlar kimseyi. Neden böyle ya :(

0|0
6|26

En İyi Kız Görüşü

• canım yaa bende aynı düşünüyorum.. çok havalı olcan ya da çok güzel. dunya böyle napalım.. sende havalı olmayı tercih et o halde.. erkekler pisliğin teki oldugu için...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Seninle aynı görüşmeyin güzel kızla yatıyorlar hep!!! Güzel kızlara bakiyorlar hep ama en masumları biziz çirkinler!!! Benim sevgilim çirkin olsun istiyorum!!! Ben ona hediyeler alacam!!! dAhahiç sevgilim olmadı ama ilk olacak sevgilim de çirkin olsun!!! Ona paramı vereyim o bana olan sevgisinden güzel görünmeye çalışmaz o parayı biriktirir peki güzel dediğiniz kızlara paranızı verin!!! Daha güzel olmak için herşeyi yaparlar!!! ÇİRKİN KIZLAR CANDIR!!!

0|0
    0|0
  • Bu İş Kader Kısmet Meselesi.

0|0
    0|0
  • Yok. Ölsünler.

0|0
    0|0
  • güzellik veya yakışıklılık kişisel bakış açısıyla alakalı birşey kimisi vişne sever kimisi kiraz :D biri ekşimtrak diğeri tatlımsı :D bence o bahsettiğiniz kişiler kendilerini beğenmedikleri için içe kapanıyor ve anlamsız bir triple yalnızlıklarını özümsüyor :D şahsen ben vişne sevmem ama illaki seveni var bunu hepimiz biliyoruz :D

0|0
    0|0
  • Onlarda insan yasamaya haklari var.

0|1
    0|0
  • Tabiki var

0|0
    0|0
  • Allah ın işi

0|0
    0|0
  • Ölelim biz 😔

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0
  • Bosver keyfine bak

0|0
    0|0
  • bence güzellikten değil o kızların huyu suyu iyi olmadıgı için evde kalıo

0|1
    0|0
  • Çirkinlik bir seçim değil ama Bakımsızlık bir seçim bakımına özen gösterererek bulabilirsin belki ^^

0|0
    0|0
  • Allah yüz değil kalp güzelliği versin

0|0
    0|0
  • Çirkinlerin hepsi ölse keşke :)

0|0
    0|0
  • bende 23 yaşındayım bekar geziyorum kimse umurumda mı değil hayat böyle de güzelll

0|0
    0|0
  • çirkinlik gorecelidir..
    Guzelliginizi farkedecek birileri cikar karsiniza :)

0|0
    0|0
  • doğru kısıyı bulana kadar boyle. umıdını yıtırme.

0|0
    0|0
  • Senin icin güzelse dışının pekbi önemi yok seni oldugu gibi sewecek biri mutlaka wardir

0|0
    0|0
  • 7 yıl daha var valla sevindim ))

0|0
    0|0
  • Üzelme. Kimse almazsa ben alırım seni :)

0|0
    0|0
  • Kıyamam la gel seveyim seni

0|0
    0|0
  • Var tabi

0|0
    0|0
  • Çirkin kadın yoktur. Bakımsız kadın vardır :)

0|0
    0|0
  • Çirkin erkek var :D

0|1
    0|0
  • her canlı pörsüyecek biz aynalara alışırken onlar savaş ilan edecek bir de böyle düşün

0|0
    0|0
  • 30 una kadar buldun buldun, sonrası yokluk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• herşey sevgili olmaktan ya da evlenmekten ibaret değil.. herkesin bir yerde nasibi vardır elbet önemli olan geç de olsa hayırlı olanı bulabilmekte. böyle şeylere fazla kafa yormamalı.. daha önemli şeyler var hayatta.

0|0
    0|0
  • Yok kiz cirkinler daha sansli. Bak benimde sevgilim yok. Cokta cirkin degilim yani. Anca bakiyolar gerisi gelmiyo

0|0
    0|0
    • profilinde bile "ne bakıyon " yazıyor gerisini sen düşün artık :D nasıl yaklaşsın zavallılar ? :D

• @REDHOTLINEE07 benimle bu konularda acik konusma ! Ayrica namussuzsun derken dikkat et. Her acik namussuz her kapalı namuslu degildir. Kitabimzda gecen ortun kelimesi kadinlarin kafasini ortmesi icin degil her iki cins icinde haramdan vs gozlerinizi kapatin ortun anlamnda. Ayrica kapanmak demek modaya uygun tesetturlu giyinmek degildir. Neyse konu kapansin.

• ne alak yaa ne bu atar? adam gibi bir yorum yazdık namus kavramına inanmıyorum demek istedim sana laf söyleyen oldu mu ?

• Kismet herşey. Nasip

0|0
    0|0
  • Kismeti bir yerde bekliyordur

0|0
    0|0
  • Hiç takmıyorum artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...