Neden herkes popüler tipleri seviyor?

Neden herkes ağzı iyi laf yapan çok konuskan kişileri sever ve onlara yağcılik yapar bu her zaman için böyle ben bunu gördüm. Neden hep o tipler seviliyor? Ben fazla girisken biri değilim ama benimde kendime özgü güzel huylari var bunu biliyorum. Benim gibi girisken olmayan tipler den nefret ediliyor ama yapcak bişey yok kendimi değiştirmeye çalıştım olmuyor sonunda ben buyum dedim. Doğruları söylediğim icinmi böyle oluyor kimseye yalan atmadigim icinmi sevilmiyorum ya da yalakalık yapmadigim icinmi. Artık sevilmemek zoruma gidiyor kötü birisi olmadığım halde. Insanlara iyi davranmaya çalışıyorum ilk başta ama karşılığını goremeyi nce sinir oluyor um insanlara. Sizce ne yapmalıyım? ?

1|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini baskalari sewsin diyemi degistiriceksin? Yapma nolursun, seni sen yapan seyleri sakın degistirme yoksa sen sen olmazsin

1|0
    0|0
    • Haklısın yoksa ben ben olmam çok güzel bir sözdu 😊

• 😂😂😂😂

• Ama sakın ölme yoksa kimi güldürürüm 😊✋

En İyi Kız Görüşü

• herkes değil hem kimse dışardan göründüğü gibi değil ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Olduğun gibi kal. bazı insanlar her insana sıcak olan insanları sever bazı erkeklerde var ağır başlı sessiz kızları seven onlardan etkilenen. yinede size kalmış hayat sizin :)

1|0
    0|0
    • Kimse ağır başlı sessiz birini sevmiyor. Bende böyleyim ama ümit ediyorum ki benide seven biri çıkar.

• Teşekkür ederim haklısın. Bende böyle biriyim işte yapcak bişey yok karakterimi söküp Atamam kendimden.

• Rica ederim , Aynen :)

• fazla sıradan bence

0|0
    0|0
  • kendin ol elaleme göre mi yaşıcan

0|0
    0|0
    • Kendim gibi davraninca sevmiyorlar. Yapmacık olunca severler ama eminim yalandan davraninca.

• sevmesin bırak öyle adam

• Popüler tipler bana hep itici gelmiştir.

0|0
    0|0
    • Dogrudur. Ama herkes itici geliyor diyor ama o tipler in dibinden de ayrilmiyorlar

• Değişme zaten böyle olmak en güzeli :)

• Şu an için güzel değil çünkü yaşım küçük ama büyüyünce bu düşüncem değişir belki böyle olmayı severim zamanla

• zamanla alisiyorsun bosver

0|0
    0|0
    • Sen alıştın mi

• yani kabulleniyorum yavas yavas

• Bende yavaş yavaş kabullenmeye baslayacagim gibi çünkü baktım hiç birşey değişmiyor

• O konuda ben de kırgınım.

0|0
    0|0
  • boş çuval hışırdar dikkat çeker dolu başak tanesi sessizce boyun büker.

0|0
    0|0
    • Anlamı ne bunun 😊

• "Her evin duvarında bir Mona Lisa asılı olsaydı ne değeri kalırdı ki?" demek :)

• Anladım 😊 güzelmiş anlamı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...