Kapat

Hiç Ailenizden Dayak Yedinizmi?

küçükken hep dayak yedim ailemdn birkeresinde gece babama su götürmediğim için kolumu kırmıştı ki yaşım 7-8 di yaklaşık 5 yaşında ya varım ya yokum yemek yiyoruz babam çok yemek yiyo demi anne dedim o yüzden çatal fırlatmıştı bildiğiniz bacağıma girdi bu olaylar hep dayak yedim şimdi o adam öldü ben kendi işim var ama asla baba sevgisini yaşayamadım 1 kere bile öpmedi beni veya sarmaşmadı bayramlarda bile bana verilen hediyeleri hep kendi aldı durumumuzda çok iyiydi ama neden böyle oldu bilmiyorum brn hep bu yaşıma kadar hiç kimseye kötü davrammadım ama hayatın sınavı bana zor oldu ama en kötüsü arkadaşlarım arasında hep mutlu hiç derdi olmayan biri olarak bilindi :))

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Üzüldüm durumuna ama işte aileyi kendin seçemiyorsun
    Dayak yemedim allaha şükür ailem çok iyidir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• acı bir dayak anım var bana olsaydı ben de atardım tabi o ayrı ay sonu gelmiş 3 gün var rızka kavuşmaya küçüğüm o zamanlar 7 8 yaşındayım annem ucuz kıtır satan bakkala yolladı beni para üstü tastamam gelecek diye tembihledi bakkal amcadan kıtırı aldım kıtırın önüne iliştirdiği küçük oyuncaklara gözüm ilişmiş onu anladı dedi heme veriyim bitane deyip para üstünün çoğunu aldı kaldı elime 3 kuruş şaşkınlık içinde eve döndüm annem baktı ki son paramız da gitmiş sağlam yapıştırdı bir tane fakirliğe mi üzüleyim annemi kızdırdığımamı canımın acısına mı bilemedim o yaşımda ben o gün birkaç yaş birden büyüdüm aslında...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim babam da böyleydi. Arkadaş ortamında nekadar iyi biliniyorsa, aslında gerçekten okadar kötüydü. Benide döverdi sayıp söverdi ama Şu an Namaz kılıyor 5 Vakit ve iyi gibiyiz. Allah kimseyi ailesiyle sınamasın..

0|0
    0|0
  • Yemedim

0|0
    0|0
  • Benim babam da kısmen böyle...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben hep sofradayken babamdan tokat yerdim acik sözlü dobra oldugum icin, babana soguk olman normal ama bence hayatta olsaydi Şu an daha güzel olurdu, ben olsam suyuna giderdim nede olsa o senin baban

0|0
    0|0
Yükleniyor...