Hayat nasil eglenceli olur Biraz uzun ama okuyun?

1 sene once filan babami kaybettim 4 5 senelik arkadaşım cenazemzde gulup durdu bende konusmayi kestim en yakin arkadasim oydu diger arkadaslarda gitti sevgilim vardi babamin ölümünden 2 sonra birakti gitti kimse yanimda olmadı beni anlayamadi annem bile anlayamiyo herkes kendine gore dusunuyo simdi 2 3 tane arkadasim var arada sirada buluşuyoruz ama fazla yakin degiliz onlarinda en yakin arkadasi var benim de olsun istiyorum yakin arkadasim ama olmuyo herkesde begenir kimsenin cirkin dedigide yok ama sevgilim olsun istiyorum olmuyo buraya yazacagimi hic tahmin etmezdm ama napmam lazim ya birşeyler soyleyin

Güncellemeler:
..

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Babanın durumuna gerçekten çok üzüldüm. Allah sabır versin. Zor bir zamandan geçiyorsun. Bence kendine biraz zaman ver. Sevgili durumlarına biraz ara ver. Birkaç gün üzüntülerinin ve stres halinin geçmesini bekle. İnsan ilişkilerine ondan sonra devam edersin. Sağlıcakla kal..

0|0
    0|0
    • Ben mutlu etcek birini istiyorum demek istedim çünkü mutlu etcek bisey yok kimse mutlu etmeyince disardan ariyo insan mutlulugu

• Mutlu olmak istiyorsan önce olduğun yerde mutlu olmayı bileceksin. Kendini mutlu etmek için illa bir sevgiliye veya herhangi bir insana bağlama. Hala gençsin ve hala hayattasın bunun değerini bilip mutlu olmaya bak. Geçmişe bir çizgi çek ve önceden tanıdığın arkadaşlarınla ve sevgilinle nasıl tanıştığını hatırla onlarla zaman geçirirken nasıl hissettiğini hatırla ve neyin eksik olduğunu bul. İnsanın başından böyle zamanlar geçer bazen umudunu kaybetme yeterli

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle başın sağolsun Allah rahmet etsin.
    hayatınn eğlenceli olmasını istiyorsan kendine yeni hobiler bulacaksın bir şekilde pozitif şeylere tutunacaksın.
    bir dosta insan her zaman ihtiyaç duyar ki senin durumunda bu duyarlılığın fazla olması normaldir. buraya ne yazsam bir parça boş gelecek uzunca konuşulması gereken konular.

0|0
    0|0
  • Hayat inceleme sanatidir insan herseyi yapisi geregi inceler we degerlendirir sen manawda cürük biseyi satin alirmisin? görmeden tanimadan sepetine attigin her ürün ya da insan kasada birakicagin şeydir incele begen sonra sepetine koy, bir insanin erkek kiz farketmez mutlaka bir iki samimi candan dostu olmalidir sewgiliye gelince o iş zaman we sabır ister

0|0
    0|0
  • Fabrika ayarlarına dön.(Dalga geçmiyorum)

0|0
    0|0
  • Başın sagolsun kardeşim.

0|0
    0|0
  • Hoşlandığın birisi varsa git söyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...