Malınızı Çalan #Hırsızı Yakalasanız Ne Yaparsınız?

Bisiklet Hırsızlarına Unutamayacakları Bir Ders!

----------------------------------------------------------------------------

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @pizzaşığı @RenkliRuya

• Ağzını Burnunu Kırarım! Kafasını Gözünü Patlatırım! Sonra Kolluk Kuvvetlerine Teslim Ederim!
    50% (4)54% (7)52% (11)Oy Ver
  • Etkisiz Hale Getirir Sonra Kolluk Kuvvetlerine Teslim Ederim.
    38% (3)15% (2)24% (5)Oy Ver
  • Şöyle ki:
    12% (1)31% (4)24% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Ben birşey yapamam ya acırım sanırım bilmiyorum ben kimseye zarar veremem

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• B seçeneği bir de hırsız da bağlı atıyorum yolfa kalabalik bir yerdeTelefonumu çaldı peşinden koşarm hakkaten getir lan telefonunu diyr zaten insanlarda duyar etrafta birisi tutar kısa sürede etkisiz hale gelir belki ama tenha yerde çalıp kasada bişey yapmam bıçağı saplar malar giderim sonra

0|1
    0|0
  • Bunlar hirsizi ulkenin basina getirmis insanlar sordugun soruya bak ilahii 😂

1|1
    0|0
    • Siyasete Girmeyelim Haberin Olsun TCK 301'inci Maddesini İncele ve İdrak Et.

• @AsetonAşkına canim bu senin bisey bilmis halin mi? O aseton senin hücreleri yok etmis galiba yaylan simdi

• Bilmiyordum bu arada serkan ozur dilerim :)

• Ellerini keserim

0|1
    0|0
  • Yetkililere teslim ederim.

0|1
    0|0
  • Bişey yapmam

0|1
    0|0
  • Döverim. 😡

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ellerini didona yapıştırıp bırakacaksın deyyusu

0|1
    0|0
  • Bir şey yapmam açıkçası malımızı çalan adamı başa getirdik ondan büyük hırsız mı o yüzden bir şey yapmayı tercih etmiyorum

0|1
    0|0
  • Şöyleki
    Önce ayaklarını keçiye yalatırım
    Sonra onu masaya yatırır ağzına huni ile su doldururum
    Sonra onu tahta masaya sırt üstü yatırırım. diz kapaklarından matkapla delerim sonra o deliklerden somunlu civata ile sabitlerim masaya
    Sonra tırnak makasıyla dilinin sağ ve sol kenarlarını kıt kıt keserim.
    Sonra kulak memesini ense deeisine zımbaları.
    Sonrada onu çıktığı yere sokarım.

Ohhhh bir sigara verin bana

0|1
    0|0
  • "Meksikali nin biri bisikletle Amerika dan ülkesine dönüyormus. Elinde bir torba, agir agir sinir kapisina gelmis. Kapidaki görevli,

Meksikali nin elindeki torbadan suphelenmis ve aramak istemis. Torbayi acinca kum dolu oldugunu gormus. Arastirmis karistirmis ama kumdan baska bir seye rastlayamamis ve Meksikali nin gecmesine izin vermek zorunda kalmis. Aradan iki hafta gecmeden ayni Meksikali yine bisikletle ve elinde bir torbayla, ayni sinir kapisindan gecmek istemis. Ayni gorevli yine torbadan suphelenip aramis ve yine kumdan baska bir sey bulamamis.

3 böyle 5 böyle... Her seferinde ayni sekilde gecen bu adamda hic bir sey bulamamak görevliyi cildirtiyormus ama yapabilecegi bir sey de yokmus. 1 yil sonra görevli bir barda icki icerken, sinirda arayip durdugu Meksikali nin da ayni barda oldugunu görmus. Hemen yanina gitmis ve

-""Artik sana bir sey yapamam. Cok iyi biliyorum ki sen sinirdan bir sey kaciriyordun.

1 yildir icim icimi yiyor, lütfen bana ne kacirdigini söyle""demis.

Meksikali hafifce kafasini cevirip umarsizca mirildanmis:

-""Bisiklet""

0|0
    0|0
  • Adama şok veriyorlar sanırım. Ben çaldığı şeye bakarım. Duruma göre değişir. Geçen bende bir yerde okudum bakkaldan ekmek ve sigara çalan iki genç montunu bakkala unutmuş. Ertesi gün montunu almak için bakkala geldiğinde yakalanmış :)

0|1
    0|0
  • Erkekse malini keserim
    Kadinsa malini skrm

1|1
    0|0
  • https://youtu.be/l8HVdXaWvWg?t=1m16s

Bilmem anlaşıldımı :D

0|1
    0|0
  • Yakalarsam büyük bir ihtimal ben suclu duruma gelirim hastanelik eder birakirim

1|1
    0|0
  • Anasını avradını gelmişini geçmişini önce sıradan geçirirdim sonra zaten yalvarırdı bana sıra ne zaman gelecek diye yine yarama tuz bastın kardeş 👍

0|1
    0|0
  • Malımı alırım :))

0|1
    0|0
  • neden yaptığını sorarım ilk önce duruma inanırsam yardımcı olurum

0|1
    0|0
  • Elektrik şok yerine alttan g*te giren bir kazık çıksa ya...

0|0
    0|0
Yükleniyor...