Hiç kopya çektiniz mi?

En basitinden. :-)

Hiç kopya çektiniz mi?

0|0
20|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Okulumda ki en az çeken kişi bendim diyebilirim hatta o kadar çekmeye karşıydım ki hiç çalışmadığım bir sınavda tüm sınıf kopya çekerken kopya çekmemiştim ve bir öğretmenimiz yanıma gelip kopya vermeye çalışmıştı.

0|0
    0|0
    • olay olay olay, ksde kopya skandalı. :-) :-) @TuranTürk gizli kullanıcıdan kopya çekti. :-)

Kızlar Ne Diyor 19

• İlkokulda İngilizce sınavındayım bir gün. Çok çalışmamıştım. Sınav zamanı sıramın altına defterimi koydum ara ara silgim düştü ayağına sıranın altına girip defter sayfalarından bakıyordum cevaplarına. Sınav bitti 100 bekliyorum, sonuçları okudu hoca 60 almışım. Hoca yememiş meğersem 😂

0|0
    0|0
  • sınıfın çoğu bnden kopya alırdı hep yanıma otururlardı kağıt doldurmuşlugum çoktur çekemezsın o hocanın dersinde dediklerinde bile çektim o derece :)

0|0
    0|0
  • Çektim 😂

0|0
    0|0
  • Ohooo :D

0|1
    0|0
  • Altinci sinifta bir kere

0|0
    0|0
  • ben kopya cekmedim fakat arkadaslarımla birlikte yapıyorduk soruları yarısını o yapıordu yarısını ben kopya denemez yani

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • sözlü olarak kopya verildiğinde söyleyemiyordum cevabı ama sınavlarda varya öffff yani 😂

0|0
    0|0
  • Kopyasız olur mu heç :D

0|0
    0|0
  • lisede çektim 😊🙈

0|0
    0|0
  • Nezaman kopya cekmedin diye sorsana kopya cekmekte ustume yoktur

0|0
    0|0
  • Cektim 😄😂

0|0
    0|0
  • Çok😄

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Evet keşke hepsini çekseydim 100 alırdım 😭😭

0|0
    0|0
  • Çektim tabiki

0|0
    0|0
  • Ohooo cok oldu be )))

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • ohooo coook :D yeri geldi kulaklikla yeri geldi kucuk kagida bastirilmis sayfalarla yeri geldi bacaga ele kola masaya vs. cok cok yapmayan ogrenci yok en inegimiz bile lise sonlarinda masaya 2 3 kelime yazmisligi vardir :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Çalıştığım için çekme gereği duymadım :)

0|0
    0|0
  • Çektim evet.

0|0
    0|0
  • evetet

0|0
    0|0
  • Çektim

0|0
    0|0
  • Tüm soruların çözümünü lisedeyken sıraya kazimistim 😁

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Kopya çekerken sınav kağıdımı kaybettim o derece 😀

0|0
    0|0
  • Kopyanın 101 yolu diye kitap basılır.

0|0
    0|0
  • Evet çok

0|0
    0|0
  • Çekmeyen mi var be :D

0|0
    0|0
  • Cektik kanks

0|0
    0|0
  • Lise yıllarında çekmiştim zorlandığım derslerde hocanın ruhu bile duymamış tı

0|0
    0|0
  • Hiaamina her turlu teknik mevcut

0|0
    0|0
  • Okulumda ki en az çeken kişi bendim diyebilirim hatta o kadar çekmeye karşıydım ki hiç çalışmadığım bir sınavda tüm sınıf kopya çekerken kopya çekmemiştim ve bir öğretmenimiz yanıma gelip kopya vermeye çalışmıştı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...