Neden ismi KS (Detayı okuyun sorumu anlarsınız )?

Simdi KS UYELERİ size sorum şudur bu sitenin ismi "Kızlar Soruyor" , peki neden erkeklerde soru sorabiliyor madem ismi kızlar soruyor sadece kızlar sorsun oyle degil mi? ya da sitenin ismi kızlar ve erkekler soruyor olsun sizcede bir çelişki yok mu?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Katılıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben www.erkeklersoruyor.com dan giriyorum 😊😊

1|0
    0|0
  • level 1 lerde bu soruyu sormak zorunlu hale mi getirildi?

2|0
    0|0
  • Bunu yeni üye olan herkes soruyor

1|0
    0|0
    • Bende yeniyim ya ondandır :D ne biliyim herkesin sordugunu bende vay be ne guzel bisey farkettim diyordum 😂😂🙈🙈neyse bide bana cevaplayin nolcak sankii :D

• Herkesin sorduğu ilk soru bu 😊😊

• sitenin sahibi bununla ilgili açıklama yapmıştı onu oku

1|0
    0|0
  • O zaman şeyide merak ediyorsundur sen. NEden yollarda ana yol varda baba yol yok babalarda geçiyor o yoldan? dimi mesela merak uyandırıcı baya :D

1|0
    0|0
  • canları istemis

1|0
    0|0
  • Ablacım biz konuları geçtik be vallahi hiç gerek yok

1|0
    0|0
  • Arkadaşı ameliyat ile burdan alalım

1|0
    0|0
  • Sitenin orjinal versiyonu "girlsaskguys" Yani "kızlar erkeklere soruyor" Bu da linki:

http://www.girlsaskguys.com

1|0
    0|0
  • Bu soruyu soran 2 milyonuncu üyesin herhalde.
    Girls Ask Guys sitesi bu sitenin İngilizce versiyonu. Kızlar erkeklere soruyor yani.

0|0
    0|0
  • Bayanlara öncelik varya ks de de var işte ;) pozitif ayrımcılık

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • çünkü yobaz bir toplum, çünkü sex'in suç sayıldığından cinsel açlık çeken bir toplum, çünkü kadın erkek eşitliğinin asla olmadığı bir toplum, çünkü insiyatifi hissiyatifinden önce gelen bir toplum, çünkü şiddete meyilli bir toplum, çünkü inasan olmanın çok zor olduğu bir toplum... Sayimi daha?

0|0
    0|0
  • Bu soru baydı artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şu soru ömür boyu sorulacak sanırım

0|0
    0|0
  • Tahmin etmistim 1 xper oldugunu sorundan belli oluyor

1|0
    0|0
    • Sen ilk kaydoldugunda da 6xper'in vardi sanirim :D seviyesiz konusma nolur yeni uyeyim sonucta ne bekliyordun

• Ortada bir hakaret yok seviyesizlik gostergesi olarak ne bekliyordun bu arada soru sormussun elestirilere acik olman lazim ki sadece dusuncemi soyledim 1 xper oldugunu tahmin etmistim bunun neresinde seviyesizlik var

• beden erkkeler de soruyor sorusu vol. 173738281928383 bizd ebilmiyoruz tatlim 😉

1|0
    0|0
  • işi biliyolar bak kız deyince hemen erkekler dolduruck ya siteyi :)

1|0
    0|0
  • Yakında sitenin ismini değiştirirler merak etme.

1|0
    0|0
  • Her yeni uye bu soruyu sormakmi zorunda

0|0
    0|0
Yükleniyor...