Dine inanipta evlilik disi iliskiyi zina gormemek nedir?

Bir dine inanip sonra evlilik disi iliskiyi normal bir sey olarak gormek nedir namus iki bacak arasinda degildir laflari nedir? Inanmayanlara sozum yok ama ya inananlar. Kimse mukemmel degil gunah isleyebiliriz ama bu demek degilki yapilan dogrudur. Samimiyetle inanan isledigi gunahlardanda pismanlik duyar af diler.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Zinaya haram değildir diyen kafir olur, bir günahın günah olduğunu bildiği halde helal diyen kafir olur belkide çoğu kişinin imanı gitmiş haberleri yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kişi inançlıysa ve Allah'ın haram dediğine helal derse dinden çıkmış olur.

0|1
    0|0
  • sen ilişkiye girdin mi hiç? dürüst ol..

0|0
    0|0
    • Yanlisa yanlis dememek baska bir sey. Insan hata edip yanlisa dusup pisman olabilir olmali da ama pisman olunacak birsey gormemek cok baska.

• Girdim

• Dini zayıf oldukları için şeytana çok kolay kanıyorlar

0|1
    0|0
  • Katılıyorum her haltı yiyorlar. Sonra inanmayanlara laf ediyorlar. Inanmayanların sizden tek farkı inanmaması, sizde onlar gibi günah nedir bilmiyorsunuz.

0|1
    0|0
    • Her halti yemek bir yana utanmiyorlar ne yazik ki. Ben de mukemmel degilim ama dogruya dogru yanlisa yanlis.. af dilerim.

Erkekler Ne Diyor 4

• eeee ölünce her şeyi görecez bakacaz
    şimdi sence müslüman var mı dünyada ya da kaç kişi ya da sadece iman ile göçmek adil mi

0|1
    0|0
  • Aynen cok dogru

0|1
    0|0
  • Zinaya haram değildir diyen kafir olur, bir günahın günah olduğunu bildiği halde helal diyen kafir olur belkide çoğu kişinin imanı gitmiş haberleri yok

0|1
    0|0
  • dinimiz öylelerine murayi der.

0|1
    0|0
Yükleniyor...