Farkındamısnız bilmiyorum ama erkekler bayanlara hi yardımcı olmuyor. artık bayanlar birbirine yardımcı oluyor?

dışarıda herhangibiryere işiniz düştüğünde erkekler işini kabataslak yapması gerektiği ölçüde hatta bazen ilgili yapmazken bayanlar iş yapmanında ötesinde çok yardımcı oluyolar bazen markete girerken bir erkek suratına kapı bırakırken bir kadın yol veriyor kapıyı tutuyor mesela bugun bir kuruma gittim haliyle işten izin almıştım tuvalet kilitli baktım ya acil tuvalete gitmem gerek sizinki kilitli ama dedim erkekle oturuyolardı o sırada başka tuvalet var mı diye sordum erkek yok dedi kız üst kattaki açık dedi nedir bu ya dünya nereye gidiyor ama bu arada hemcinslerimin bukadar iyi niyetli olmasından çok memnunum.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bizde kapı açıp yol verdiğimiz bayanın çantasını kafamıza yiyoruz naber?

0|1
    0|0
    • bir laf söyle bişeye benzesin kaaç kişiden çanta yedin yoksada sarkmışsındır

• bak bacım genelleme yapma bana kadının sana erkeğin kötüsü denk geliyordur allah hepsini ıslah etsin diyelin konu kapansın daha da vebalimi alma allah yar ve yardımcın olsun

• yahu vebalini ne dye alayım toplumsal bir surumu yazıyorum ben sanki sana yazmışım gibi geliyosun yok öyle böyle senin gibi düşünsem zaten yazmam bayan olarak rahatsızım bu durumdan elimde 10 tane poşet 50kg nerdeyse görüpte almayan almayı bırak arabasıyla üstüme çamur su sıçratan erkeklerle dolu bu memleket ama burdaki kızların işi gici ağzıma aldm sevgilim dudağımı ısırdı bilmem neyaptı gibi sürekli cinsel içerikli şeylerle uğraştıkları için toplumsal şeyler geri planda kalıyo o konuda haklısın bozukluk var kadınlarda

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Diğer arkadaşları bölümde senin hem cinslerin beni soğuttu kendilerine yardım etmekten. Bugüne kadar kimseye sarkıntılık yapmadım. Yardım ediyorsun, bazılarının öyle bir bakışı var ki.. Bakıyor suratina, hafif siritiyor, gözleri diyor ki, sen bana yardım etmek için varsınm. Gencim, güzelim tabiki yardım edicek başka ne olucakti ki? Yardımsever bir insanım. Yaşlılara, çocuklu bayanlara istisnasız yardımcı olurum. Ama genç kızlara? Onlar istemeden tovbe..

0|0
    0|0
  • daha 10 dakika önce elinde eşya taşıyan bir kızın yanına gidip ben taşıyayım dedikten sonra sevincini görmen lazımdı. Yani genelleme yapmayalım lütfen.

0|0
    0|0
    • hiç yardımcı olmuyosunuz demiyorum hayatım boyunca çok erkekten bu tür iyilikler gördüm çok fazla olmasada genel gördüğüm şeyi söylüyorum çoğunluk böyle mesela bir bayan bayana güler yüzlüylen bankacı bir erkeğin suratı 5 karış neden böyle insanlaın cinsel tercihlerimi değişiyor yoksa bilgisayarda iş yaparken alta indirilen o videolar erkeklerin karnını doyuruyo da gözleri artık kadın görmek istemiyomu eskinden bir erkek bir kızla konuşabildimi eli ayağına dolaşırdı şimdi kızlar öyle

• bak farkındaysan kadınlara ön yargı var bakıyorum çok gözlemliyorum kadınların işini üstün körü yaparken bir erkek geldimi oo abi hemen çay söylemeler ben bana çay söylesin demiyorum bankacıda tek bir örnekti çok var böyleleri eskinden kadınlar birbirine ters davranırdı şimdi erkekler kadınlara mesela bizim işyerindede öyle erkek çalışanlar hep bayanlara üstünlük taslamaya çalışıyo mobing yapıyo ezmeye çalışıyo ama birbiriyle iyiler hemcinsi gibi görüyo kadını heralde

• Bak ben yok demiyorum bu konuda haklısın hatta. Lakin ben şunuda söylüyorum biraz da buna sebep genelleme olarak sizsiniz. Bizleri öyle hor gördünüz tipimize cebimize öyle çok taktınız ve her konuda eşitlikten bahsederken her konuda öyle çok pozitif ayrımcı oldunuz ki braz da sizden kaynaklı. Özellikle size yardım etmek isteyen cinsiyet olarak erkek olduğunda onu bile yanlış anlayıp öyle çok aşağılar gözle baktınız ki biraz da siz kabahatlisiniz. Ama genel olarak da evet biz erkekler de kız gördüğümüz de elinin hamuru ile ne işi var düşüncesine kapılıyoruz. Kız değilmi get buna işmi verilir ya da aman beklesin oda insan tarzı ezme girişimimiz oluyor. Keşke olmasa tabi.

• erkekler bayan bekar ve gençse yavşar, yaslı weya evliyse umursamaz bu kadar basit

0|0
    0|0
    • ne alaka ya insanlık öldümü yaşlı teyzeye bile yol veriyolar onunla ne alakası var hem genç güzel biriyim

• ilginç..10 erkekten 9unun sana ekstra ilgili olması gerek aslında ama...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...