22 yaşındayım ailem herşeyimi karışıyor çalışıyorum i Phone telefon almak istiyorum ama kesinlikle istemiyorlar yardım?

2 buçuk 3 senedir aynı telefonu kullanıyorum galaxy win çok donuyor ve düzgün şarj olmuyor fotoğraf çekilmeye seviyorum ama telefonun on kamerası berbat Şu an çalışıyorum para kazanıyorum ama dişlerim de tel var onun borcunu ödüyorum o bitince bur telefon almak istiyorum ama ailem asla olmaz diyor işte çeyiz al kendine diyolar ama benim hayatımda daha biri bile yok ki gençliğimi yaşamak istiyorum ben şu zamana kadar hep istemediğim telefonları aldılar bana çok içimde kaldı bende istediğim telefonu almak istiyorum aileme anlatıyorum hiç dinlemiyorlar ikiside yasa giriyor telefon dediğim zaman ne yapmam lazım her konuda böyleler

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çalışıosan kenara koy sürekli 1500 birikince sony m5 alırsın dehşet kamera özelliği var 13 ön 21.5 arka çeyiz her zaman yapılır önce ihtiyaç

0|0
    0|0
    • Ben i Phone istiyorum ya çok istiyorum

• Diyorum ya ben i Phone istiyorum yani içimde o var başka telefon istemiyorum

• tamam ver çöpe parayı al ne diyim sana h. o şimdiden

En İyi Kız Görüşü

• Karşıdan alo sesi gelince tamam işte iphone alınca omzuna galaksi mı takacaklar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• her 2-3 senede bir telefon değişimi mantıklı değilki. üstelik başka önceliklerin varken. Mesele donması ise çözümü var. işletim sistemini değiştirirebilrsin.

0|0
    0|0
  • İstemıyolarsa alma

0|0
    0|0
  • Tek derdin ayfon mu yani. :)
    Alırsın bu kadar takma kafana.

0|0
    0|0
  • Aileni dinlemeni oneririm, ceyizden ziyade binlerce lira bir tele verilmez..

0|0
    0|0
  • çeyiz konusunda haklılar yaş olmuş 22

0|0
    0|0
    • Ee ne var okulum yeni bitti evlilikte düşünmüyorum

• ben 24 de evlenicem sen bayansın birde onu düşün

• Sony al onun ön kamerası 13 iphone 5

0|0
    0|0
  • belki biraz ayağını yorganına göre uzat istiyorlardır 2. el tel aldım mşs gşbş kullanıyorum mesela...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • dinleme onları kendi maaşın değil mi istediğini al ne dinliyosun

0|0
    0|0
    • Ya öyle tabi ama onlardan habersiz bir işte yapamam

• saçma kendi maaşınla alacağın bir telefon için bile ne bileyim yani saçmalık onlar sana fikir sunabilirler ama karar yine sana ait olmalı böyle yaparsan hayatının sonuna kadar en ufak bir şey de bile sana karışacaklar. Telefon aldın diyelim sana küsüp konuşmayacak halleri yok herhalde :D

Yükleniyor...