Erkekler mi zeki kızlar mı?

sizce bu ülkede kadınlar mı daha zeki daha sinsi yoksa erkekler mi

0|1
12|28

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar erkeklerden çok daha zekidirler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar daha zeki ama çok duygusal bir yapıları var bu yüzden de erkekler tarafından ayakta uyutulmaya mahkum oluyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• hepimiz malız bence

1|1
    0|0
  • Zekilik kısmını pek bilemem de çakallık anlamında iki tarafta birbirine eşit :)

1|0
    0|0
  • Zekilik kısmını pek bilemem de çakallık anlamında iki tarafta birbirine eşit :)

0|0
    0|0
  • tabikide kadınlar daha zekiler sinsi olan erkekler

1|0
    0|0
  • aklını kullanan zekidir...

1|0
    0|0
  • kadınlar yani hele biraz dışarda çalışmış görmüşler çok fena :D erkekler saf garibim napsınlar

1|0
    0|0
  • zekanın cinsiyetle alakası hiç olmadı hiçte olmayacak ama sinsilikse konu kimse bir kadının eline su dökemez

0|0
    0|0
  • erkek döver

0|0
    0|0
  • 2 dakika salağa yatıyorum , millet bir Zeki pir Zeki 😄

0|0
    0|0
  • Kadınlar pratik zekilerdir ama erkekler daha çok uzun vadeli zekilerdir. Kadın kısa programdır erkek uzun :D

0|0
    0|0
  • kadınların beyin ve beyinciği arasında mesafe olduğu için, daha zekiler mesela bir kadın arac kullanırken hem telefonla konuşup hemde ruj sürebilir, erkeklerde bu biraz daha zordur. Detaycı varlıklar her zaman daha zekidir

0|0
    0|0
  • yok canım ya hanımların eşleri daha zeki... erkeklerin sevgilisi de daha sinsi :)

0|0
    0|0
  • Bunun cinsiyeti olmaz herkezin zekasi ayri ama birinin umursamadgni digeri ayrintili dusunur

0|0
    0|0
  • sence kim bence erkekler sizi yatağa kolay atan bizler size aşk sevgi veriyoruz yatağa atıp başka çiçeklere bal toplamaya gidiyoruz kim akıllı sence?

0|0
    0|0
    • o sinsi liğe girer zekiliğe değil

• kardeşim avukatsan niye beni konuşturuyosun :D ben mühendisim insan ilişkilerinde benden daha iyisindir

• saygılar mühendis kardeş allah emanetsin @amanım

• Benim dedem

0|0
    0|0
  • Zeki olma kısmı tartışılabilir ama evet kadınlar çok daha sinsi hemde dünyanın her yerinde.

0|0
    0|0
  • erkeğin aklı uçgura çalışmasa zekası tartışılmaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler bence. Analiz yetenekleri gelişmiş.

0|0
    0|0
  • Erkekler kızlardan her konuda üstündür. Erkek ile kadını karşilaştirmayi bırakın artık

0|0
    0|0
  • kızlar

0|0
    0|0
  • erkekler beceri konusunda kızlar dah detay odaklı ince ayrıntılı işlerde

0|0
    0|0
  • erkekler

0|0
    0|0
  • erkekler daha zeki her türlü :D kadınlar sinsi

0|0
    0|0
  • Arada zeki olan kızlar ve erkekler görüyorum.

1|0
    0|0
  • Kadınlar inanılmaz sinsi. Zekilik ayrı bir konu. Ama siz kadınlar aklı kısasınız hakikaten. Ama bakın bunu yanlış almayın yani. Zeki olduğunuzdan ; cici ve tatlı olduğunuzdan şek süphe yok. Ama bazen mala bağlıyorsunuz. Ciddi ciddi anlatıyoruz ama yok abi nato mermer.

0|0
    0|0
  • onu bilmem ben zekiyim

0|0
    0|0
  • Erkekler!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Öyle bir ayrım olamaz cinsiyet akıl seviyesini belirlemez kimse bana çıkıp bik bik ama kadınlar daha zeki ama erkeler daha zeki şöyle test yapmışlar böyle test yapmışlar demesin

1|0
    0|0
  • Kadınlar daha zeki :P

1|0
    0|0
  • Sinsilikte hanımlar master

1|0
    0|0
  • Zeka cinsiyete bağlı bir şey değildir. Kadının da erkeğin de zeki olanı vardır.

1|1
    0|0
  • Bence yerine göre

0|0
    0|0
  • Kızlar

0|0
    0|0
  • Kadinlar daha zeki. Ama zekilik ile sinsilik alakasiz iki kavram

0|0
    0|0
  • Erkekliğinin ve kızlığının sorumluluğunu bilen.

0|0
    0|0
  • erkekler plancı

0|0
    0|0
  • İnsandan insana değisir

0|0
    0|0
  • daha sinsi erkekler de diğerini bilemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...