Üniversitenizin mezunlar buluşmasına katılır mısınız?

Katılıyorsanız nezih ve keyifli geçiyor mu, yoksa tamamen kim ne halde görmek için gelmiş insanlar magazinsel bir organizasyona mı dönüştürüyor olayı?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ne lisans ne de yüksek lisans için öyle bir organizasyon oldu. Lisana değil de, yüksek lisansa gidergim olsaydı. Hem keyifli olurdu, e hem de herkes şimdi ne yapıyor, ne ediyor merak da ederdim tabii ki. :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım her yıl ya da birkaç yılda bir yapılıyor takip etmiyorum bilmiyorum açıkçası , bir kez katıldım ondada kim ne yapmış , kim evlenmiş , kim evde kalmış , kim iş bulmuş , kim boş boş geziyor , mezuniyet gecesinin tamamlanamamış 3 yıl sonrası dedikoduları altın gününden farksız bir mezunlar toplantısıydı.
    Artık tamamen ilişkimi kestim hala toplanıyorlar sanırım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Katılmam

1|0
    0|0
  • mezun olamayacağım için kafamı da takmıyorum

1|0
    0|0
  • katılırı arkadaşlarım gelecekse

1|0
    0|0
  • 3 tane bitirdim hangi birine yetisicem :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla bizim son final günümüzdü, çıktık kimse birbiriyle vedalasmadi bile 😅 o yüzden ilerde bir gün toplanma olursa da pek hoş olmaz gibi.

1|0
    0|0
  • Hele bir mezun olalim

1|0
    0|0
  • İlk mezun olduğum sene gitmiştim kim ne halde bakmak için😄

1|0
    0|0
  • isterdim heralde.. ama şu var işsiz güç ezik ve tipsizsem kaçabilirdim, moralim bozulabilir diye.. diğer yandan belki yeni bağlantılar oluşabilir senin için iyi olabilecek.. eskiler anılır yeniler konusulur vs

1|0
    0|0
Yükleniyor...