Ek iş önerileri?

arkadaşlar borçlarımdan dolayı ek iş yapmaya ihtiyacım var ne önerirsiniz. Ancak rica ediyorum t. kız vs gibi önerilerde bulunmayın

Güncellemeler:
verebileceğiniz fikir yok mu
bu konuda bilgisi olan yok mu ya :(

0|2
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Nikah şekeri, tülü malzemesi silikonu ve tabancası ile 50 70 tl tutar , kendi modellerini yapıp toplu alan yerlerde pazarlayabilirsin. Sen 1 tl ye 200 tane versen 150 tl kazancın olur, onlar da neye satarsa satsın.
    Basit ve evde yapabileceğin bir iş olarak , sayfana gelecekler içinde alternatif olsun

0|0
    0|0
    • tam anlamadım bunu nereden satabilirim ki

• ankaradayım.. zamanında çok araştırdım ama bulamadım. sizin bildiğiniz yerler var mı

• Aynı kentte değiliz. Ayrıca koca Ankara sana yakını da ben bilemem ama google maps bilebilir , araştırma ve belirlemeye çok daha yardımcı olabilir arama özelliği. Ya da atıyorum cebeci düğün salonu yaz google da , varolanlar gelir sen de seçersin hedefini

• Çorap nakış kale ağı örme gibi evden yapılan işler var, birde mantı içli köfte gibi var.

0|0
    0|0
  • Güvenlik işi yapabilirsin ya da gececi fabrikalarda

0|0
    0|0
  • El işi yapa bilirsin

0|0
    0|0
  • ne iş yapa biliyorsun

0|0
    0|0
    • el işi nikah şekeri yapma vs ya da tez bilgisayarda yazma gibi

• öğrenciler size ulaşacaktır şimdi nikah şekeri çok ucuza yaptırıyorlar

• yani onu bilmiyorum ama ben 3-5 ne gelirse diye baktığım için

• ne iş yapabileceğine bağlı

0|0
    0|0
  • Mağaza sayım işi var barkot okutma çok yorucu bir iş değil yardımcı olurum istersen

0|0
    0|0
    • olabilir ama nerede yani şehir olarak

• anladım ben ankaradayım aslında ama işin gerçeği istanbula taşınmayı da düşünüyorum. özelden yazsam nedir bu ek iş söyler misin

• Tabi olur yazabilirsin daha detaylı anlatırım

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...