Zengin İnsanlara karşı nefret, kin gibi duygular hissetme?

Bu başlığı açmamım sebebi içimde var olan bir nefreti hissetmem oldu.
Haberlerde duymuşsunuzdur. Fatihte 7 tane aracı yaktılar. Bu araçların Range rover, audi, bmw... gibi pahalı araçlardan olması dikkatimi çekti. İçten içe sevindiğimi belirtmek isterim. Bu olayın vandallık olduğunu, yanlış olduğunu, etik olmadığının farkındayım lakin içimden gelen sevinmeyi engellemiyorum.
Oh iyiki yakmışlar diyorum.

Bu bahsettiğim olay sadece 1 tane örnek. Yarın bir çok olay olur, yine böyle içten içe oh iyi olsun diyeceğim:yanlış olduğunu, vandallık olduğunu bile bile.

Bu ülkenin iki yüzlü durumundan dolayı böyle hisler oluşuyor. Fransız ve Rus Devrimlerinde olduğu gibi asil, zengini, soylu sınıfın giyotinlere gittiğini umarım bu gözler görür. Tabi şimdi diyeceksiniz o zaman başkaları godamanlar var olur ki Fransa'da bu oldu. O zaman onlarıda asmak gerek.

Benim gibi düşünen varmı? zenginlere karşı bir antipati, nefeti, bahsettiğim küçük bir örnekteki gibi durum yaşayan?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• O arabaları yakmalarının daha derin bir sebebi vardır diye tahmin ediyorum

0|0
    0|0
    • büyük bir ihtimal bu pkk yandaşları yaktı;ama bu sevincimi değiştirmiyor

• Kimin yaktığı önemli değil ben onu kastetmedim mesela yaktıkları arabanın sahibi o vandalların düşman olduğu ekiptir belki?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• zenginlik insani kor cunku insan okadar para asigidirki onune bin milyon dolar selseler direk adamlar sunu bu dese gerekirse koleri olursun iste nefrette bu nedenlendir kendisini ustun sanar oysa o para allahtan gelen sey

0|0
    0|0
Yükleniyor...