Görücü olayı nasıl oluyor? Kız istemediğini veya erkek istemediği birini direk o an mı söylüyor?

Görücü olayı nasıl oluyor? Kız istemediğini veya erkek istemediği birini direk o an mı söylüyor? Ben öyle bir şey diyemem ki yoksa görücü gidildiğinde sadece adı üstünde bakılıp gidiliyor mu bilgili olan açıklayabilir mi rica etsem?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Basta ailen gider grlin derlerse sende goder kizla ayri bir odada konusursunuz sonra gidersiniz siz bir iki gun sonra kiz tarafindan haber gelir size oylelikle gelisir olaylar :)

0|0
    0|0
    • Gayet hoşmuş ya ben yanlış biliyormuşum :)

• Basja merak ettigin varsa sorabilirsin

• hmm dur düşüneyim :) buluncaz yazarım buradan.

En İyi Erkek Görüşü

• Anayasa kanunu degilki belli bir kuralı olsun. Kimine baba karar verir. kimine cocuga danışır. kimisi de asık olduğu cocugu görücü usülü istettirir.

0|0
    0|0
    • Demek istediğimi anlamadınız neyse umarım bilen bilgilendirir.

• Anladim. Ben de diyorumki bunun belli bir kuralı yok. yüzyüze görüstüğünde söylenebilir. Daha sonra ailelere söylenebilir. aile iliskileriyle alakalı bir durum.

• Anladım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır..
    Önce gidilen evde müsait bir oda bulunup gençler yanlız bırakılır, görüşülsün konuşulsun diye..
    Evlilikle alakalı sorular sorulur ve eğer gençler birbirini gördüklerinde gönülleri ısınır ve fikirleri uyuşursa ailelerinde onayıyla resmi adımlar için işlemler başlatılır..
    Velevki bu durumun tam tersi oldu, saygı çercecesinde istemeyen taraf olmayacağını belirtir..

0|1
    0|0
    • hmm anladım teşekkürler :) tvden olduğu gibi değilmiş daha güzel kolaylıklar.

• Gerçekten öyle.. :)

• Hayır önce bir odada beraber konuşuyorlar eğer beğendilerse ya da beğenmedilerse daha sonra aileleriyle iletiyorlar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...