Patronun istifa sonrasındaki teklifine ne dersin?

%100 daha iyi şartlarda iş buldum ve istifa verdim. Hersene yüzde 9 dan fazla zam yapmayan şahıs bu sefer ben sana şu maaşı düşünmüştüm dedi ki aradaki fark yaklaşık yüzde 40. Ne düşünürsünüz

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Mutlu degilsen para için orada kalma ben yaptım o hatayı gidemiyorum da çalışamıyorum da :)

0|1
    0|0
    • Yok para meselesi ikinci planda hem diğer taraf daha kurumsal zam oranının bile belirlendiği sistem var enflasyon + işe geç gelmeme + yönetici not + aksamamış sorumluluk gibi bir formulizasyon sonrasında hakettiğin oran çıkıyor.

• Mutlu olacağınızı düşündüğünüz yerde çalışın bence diğer türlüsü işkence gibi geliyor :)

En İyi Erkek Görüşü

• git yeni bulduğun işe akıllansın. diğer işe gitmezsen ya geldiğinde 1 ay sonra kovarsa?

0|0
    0|0
    • Burda elli iş varsa sırtımda gittiğim yer de 2 iş olacak ayrıca 200 kişil kurumsal firma burası ise 25 kişilik şahıs firması.

• :) ya zor geliyor ama Şu an tüm şartlar maddi ve manevi geçmen konusunda iyi olucağını gösteriyor geçmelisin

• teşekkür ederim :) yeni işin hayırlı olsun mutlu olursun inşallah

Kızlar Ne Diyor 2

• Gec baska sirkete

0|0
    0|0
  • Eger buldugum isten daha iyi bir imkan sunacaksa isimi birakmazdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• seni kaybetmek istemiyor. verimli calısan oldugunu düşünüyor bunu kullanıp daha fazla para isteyebilirsin kabul etmezse öteki işe gidersin.

0|0
    0|0
  • Geri dönme işi reddedip eski işine dönersen oda seni kovabilir %9 vermeyen %40 mı verecek biraz akıl lütfen. Adam seni zarflıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...