Annemden utanıyorum (Terbiyeciler gelmesin)?

Çok altını ve parası var hiç kendine bakmıyor düğüne bile terlikle gitti SİZE ŞAKA YAPMIYORUM gerçekten terlikle gitti. Utanıyorum ondan. söyledim kaç kere yaşı 48 o paralarla elbise al bakım yap diye ama yok. diyorki bu yaştan sonra ne yapayım diyor.. Ben çok uanıyorum giyimi aptallardan kötü (abartsız) Ne yapacağım? Şehir dışına çıkıp orda ailemi tanıtmadan biriyle evlenmek istiyorum.

0|1
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• utanma bence,48 senelik bir insani zaten degistiremezsin, ha bu arada evlilik kacis planin olmasin hepten b*ka sarar isten, gerek yok ;)

1|0
    0|0
    • Paralarını mezara mı götürecek giyinsin işte rezil olmaktan iyidir ne yapacağımı bilmiyorm

• mesele para meselesi degil iste, benim babannemde oyle, buzdolabi bombostur yemek bile yapmaz , insan psikolojisi boyle bisey iste

En İyi Kız Görüşü

• Guzel bir dille anlat rahatsizsan al bir ayakkabi anne lutfen bunu giy de dinler seni. bir sekilde halledebilirsin ama yarin obur gun birsey olur kotu gunler gecirrsin seninde gozunde olmaz kiyafet ve sonraaa ayni seyi kendi cocugundan gorursun unutma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Manyaklık yapma😊 En iyisini yapıyor kadın. dünya umurunda değil. kimseye kendini beğendiremezsin yanlış yapan aptaldan beter olan sensin

1|0
    0|0
    • Saygım var ama utanıyorum onun giyiminden. kardeşinin düğününe bile günlük gydiği ile gitti ağladım herkes ona öyle bir baktı ki.. Yemek yerken herkesin içinde geğiriyor. özelimiz yok her şeyimizi anlatır babamla seviştiğini bilee. benim herşeyimi anlatır artık dayanamıyorum yemin ederim dayanamıyorum

• Ben de senin gibiydim😂 büyüyünce insanların ne kadar adi aşağılık olduğunu anlarsın canısııı😂 kimseyi iplemeyeceksin annen king😂

• Vallahi terbiyeli davranmayacam bu konuda Anne dediğin biraz duyarlı olur Duyarsız oluyorsa benden duyarlılık beklemesin

0|0
    0|0
    • Saygım var ama utanıyorum onun giyiminden. kardeşinin düğününe bile günlük gydiği ile gitti ağladım herkes ona öyle bir baktı ki.. Yemek yerken herkesin içinde geğiriyor. özelimiz yok her şeyimizi anlatır babamla seviştiğini bilee. benim herşeyimi anlatır artık dayanamıyorum yemin ederim dayanamıyorum

• Sorunlu i zaman Normalde hiç bir anne bunu doğru bulmaz

• utanma

0|0
    0|0
    • utanmamam için bişey söyle

• Ya öyle deme o senin annen o bir melek neden uyanıyorsun ki

0|0
    0|0

• babam hastalığından bir hal olmuşş. annem sabah akşam babamın annesine beddua ediyor. hapşuruyor aha bu hapşuruğu kaynanam yolladı diyor beddua ediyor bu kadını döveceğim az kaldı sabredemiyorum ağzını kırmazsam iyi

• Bak utanma konusu için sana sunu diyorum yani tavsiyem ben olsam kendimi senin yerine koyuyorum tamam zor birşey değeri gavur parası ile 5 kuruş etmeyen insaların annemi sevip sevmemesi hiç umrumda olmaz ben gider ona elbise alırım ayakkabı alırım ki bir yere gittiğimiz Zaman zorla giydiririm Davranışları içinde ona kötü davranmam çünkü o böyle biri sen iyi davranırsan oda davranışlarını değiştirir emin ol

• senden bı bok olmaz kızım anan bu yastan sonra ne yapacam kız everecez ceyız dızecezın derdınde sen neyın derdındesın gebersenız uzulmem senın gıbılere

0|0
    0|0
    • sen çok konuşma. bilip bilmeden

• ısıne gelmedı demı hayırsız evlat kanınız bozuk senın gıbılerın

• öyle düşünme

0|0
    0|0
  • Ergenligin bitsin sonra konusalim

0|0
    0|0
  • :) :)

0|0
    0|0
  • ailenden habersiz evlenme üzülürsün.

0|0
    0|0
    • Tanıştırırsam daha çok üzülürüm..

• anladım ama karşı tarafda ki aile şöyle düşünür bu kızın ailesiyle iyi değil biz bunu ezelim arkasında kimse yok gibi. o zaman daha beter olur.

• Iyyy kotuu

0|0
    0|0
    • çok kötü hemde say say bitmez bu ne ki..

• Anlat istersen bir yardimim dokunur

• Benimde ananem öyleydi uyardum düzeldi sonra

0|0
    0|0
    • Yok bunda düzelme yok. Görgüde görmemiş ilk okul terk hemde. Toplu aile yemeği vardı çok kişi vardı erkekli kızlı bir geğirdi ki cimcikledim hala devam ediyor kadın orada gözlerimden yaş aktı.

• Benim ananemde okuma yazmada yok neyseki söz dinliyor Allah yardımcın olsun zor durum buradaki olumsuz yorumlara bakma kimse yakınının başkaları tarafından hor görülmesini küçümsenmesini istemez

Kızlar Ne Diyor 2

• Benimde annem öyle ama ne yapıyım annem çıplak dahi olsa ondan utanç duymam üstelik benim annemin eline para bile geçmiyor geçince de bize harcıyor annen de sana iyi bakmak için kendine bakmıyor senin dediğine bak asıl aptal sensin

0|0
    0|0
    • Ya ne bana bakması para verdiği bile yok babam veriyor bana. Herşeyi geçtim görgülü olsa keşke lokantaya götürdüm onu eliyle yedi resmen kebabı ağzının yanı yönü hep yağ oldu. her yerde bizi rezil eder. aile yemeğinde geğirdi yaa cimciklememe rağmen üstt üste geğirdi. bıktım ben bıktımmmmmmmmmmmmmm

• Yuh be bukadar da tahmin etmiştim gerçekten haklısın aslında bir yöne

• Boyke saygisizi es olarak mı alacaklar

1|0
    0|0
    • Saygım var ama utanıyorum onun giyiminden. kardeşinin düğününe bile günlük gydiği ile gitti ağladım herkes ona öyle bir baktı ki..

• Canım denedim ama giymedi bu ne kız zengin kıyafeti mi giydirecen bana dedi o bize göre değil giymedi. banada orpu diyor. giydiklerin orpu kıyafeti diyor. Oysa normal giyiniyorum bu açıklık görmemiş.. çıldırıcam ben artık başımda bir sürü sorun var

• Benim Annem de giyimime çok karisir

Yükleniyor...