Sosyal fobim var! Yeni insanlarla tanisirken heyecanlaniyorum. Ne yapmaliyim?

Zaten öz güvenim yok denecek kadar az. yeni insanlarla tanisirken korku ve heyecan duygusuna kapılıyorum. Beni kabul ederler mi aralarina diye. Cunku orta okul ve lise hayatinda genelde arkadas cevrem tarafindan cok dislanirdim. su an unideyim ve arkadaslarim bana ödlek falan diyorlar. Hakli olarak. Dis gorunusumu çoğu kisi beğenmiyor. Saclarim cok döküldü. Arkadasda bulamayinca iyice içe kapaniyorum. Nasil kurtulucam bu durumdan. Ve cok takintiliyim.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cana yakin ol gerisi gelir sicak kanli ol gerisini bos koy hepsini senin olur

0|0
    0|0
    • Iste herkese karşı oyle olamıyorum. Pek guzel bir kiz değilim. Saclarimin önleri döküldü. Herseyi takiyorum. Ya boyle konustugum bir kac kisi var. onlarda bana? soguk davraniyor

• Evet. konustugum bir kuzenim var derdimi tasami anlayabileceğim o da mecburiyetten hani aramiz soguk biraz ve genelde ben onu ararım. Onun ihtiyaci olmadigi icin arayip sormuyor ben bildigin mal gibiyim ya genelde ezilen benim. Ama bunda benimde biraz payim olduğunu düşünüyorum. Yani sanki biraz Allah beni cezalandiriyor gibi. Annem dışında kendi memleketimde kimseyle disari çıkmıyorum akrabalarimiz bile bize soguk davranıyor. Düşün 19 yasindayim ve annem disinda aekadasim yok. Annemin de öyle o da bir benle

• Hm anladm allah seni cezalandirmiyorr sadece s ole hisediyosun hep uzak kaldigin icin ole dusunuyosunn.. hani birqz sana yaklasanlar varsaa onlara izin ver. Sen bole dusune dusune kendini ice kapamisin hani rahat olmayi dene ille annnenle gezmk zorunda degilsin sole kendine bakm yap gez dolas guzel biyerlere otur ellbet seni farkedip seni bnimsicek biri cikar..

En İyi Kız Görüşü

• Karşındakini sürekli tanıyomusun gibi hisset takma

0|0
    0|0
    • Ya aslında benimki daha çok karsi taraftan bekledigim ilgiyi alamayinca artıyor. Ice kapaniyorum. Birde il disinda ailemden uzaktayim bu yıl uni icin. o yuzden tekrar ygsye giricem insallah

• Karşı cinsi daha çok takma ne kadar onları takmazsan adam yerine koymazsan daha çok ilgi görüyosun

• Hayir yani karsi taraf derken konustugum muhatap oldugum kisileri kast ettim. Yani erkekleri değil. Kiz arkdaslarim

Erkekler Ne Diyor 3

• Üni de okuyacam ben O üniyí ters köşe ederdim :D
    Herkes beni tanır ben kimseyi tanimazdım :D

0|0
    0|0
  • İstanbul'daysan arkadaşım ol 😊 ben de senin gibiyim biraz

0|0
    0|0
    • Hayir İstanbul'da değilim. Dogu anadolu bolgesindenim. ara tatile girdik ben uni okuyorum ic anadoluda. ama bu yil insallah tekrar ygsye giricem. Kendi memleketime yakin bir yer secmeyu düşünüyorum bakalim ya

• Hayırlısı olsun 😊 memleket neresi?

• Ben de sen gibiyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen canım ben de öyleyim :( tarif ettiğin her şey var

1|0
    0|0
    • Nasil kurtulcaz bende panik atak baslangici da var canım. Watsapin var mı? Bence konusup bizim gibi olan insanlarla iletişime geçmeliyiz. Sıkıntı olur mu

• Mesaj atamiyorum sana: ( bu kullaniciya mesaj gonderemezsiniz diyor

• Şimdi dener misin tekrar olmazsa facemi yazarım buraya :)

• taodkdwkdkkdmd yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...